Kubeczek Menstruacyjny Duży B Winogronowy, 1 szt.

kubeczek menstruacyjny

Produkt niedostępny online

Sprawdź dostępność w aptekach

Kubeczek Menstruacyjny Duży B Winogronowy, 1 szt. Kubeczek Menstruacyjny Duży B Winogronowy, 1 szt.
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Kubeczek Menstruacyjny Duży B Winogron

Kubeczki menstruacyjne zastępują tradycyjne środki higieny i wyłapują krew menstruacyjną. Zapewniają Ci wygodę, zdrową śluzówkę pochwy, i oszczędzają środowisko.

Opakowanie zawiera:

-1 kubeczek w rozmiarze B (duży),
-antybakteryjną torebkę z tyveku do przechowywania kubeczka (torebka może różnić się wyglądem od prezentowanej na zdjęciu)

Kubeczki wykonane z najwyższej jakości silikonu medycznego są łatwe w utrzymaniu w higienie i bezpieczne dla Twojego ciała. Prawdopodobnie najlepszą rzeczą związaną z noszeniem FUN CUP jest to, iż zupełnie zapominamy, że w ogóle mamy miesiączkę. Zamiast zmieniać tampon co cztery godziny, zostawiasz FUN CUP w spokoju na cały dzień swobody. Plus, jego nieco wygięty kształt zaprojektowany został tak, by idealnie pasować do Twojego ciała – dzięki czemu jest bardzo bardzo wygodny! Lekko chropowata faktura u dołu ułatwia wkładanie i wyciąganie oraz dopasowanie.

Aplikacja:
Jeśli to Twój pierwszy raz z kubeczkiem, spróbuj zaaplikować FUN CUP kiedy masz nieco więcej czasu na wyćwiczenie tej czynności.

Przyjmij wygodną pozycję z rozstawionymi nogami – usiądź na toalecie lub stań z nogą opartą o krzesło.
Złóż kubek w wybrany sposób. ( instrukacja)
Złożony kubeczek wsuń do pochwy. Możesz użyć lubrykantu.
Popchnij jak najdalej, a potem puść.
Kubeczek otworzy się w pochwie przykrywając szyjkę macicy. Żeby utworzyło się podciśnienie trzymające kubeczek na miejscu obróć kubeczek i poruszaj nim trzymając delikatnie za dół. Skurczaj i rozkurczaj mięśnie dna miednicy, żeby sobie pomóc. Lekko pociągnij, upewniając się, że FUN CUP dobrze ułożył się w pochwie i stawia opór przy próbie wyciągania.

Usunięcie:
Przez podciśnienie i wytworzone ssanie kubeczek wygodnie opiera się o ścianki pochwy i zachowuje szczelność. Żeby go wygodnie wyjąć, należy usunąć podciśnienie. Użyj mięśni dna miednicy by popchnąć kubeczek oraz palcami ściśnij dół kubeczka. W ten sposób zniknie ssanie, a FUN CUP da się swobodnie wyjąć. Uważaj, żeby nie rozlać zawartości. Opróźnij kubeczek do toalety lub pod prysznicem. Umyj wodą z mydłem i znów zaaplikuj.

Czyszczenie:
Umyj kubeczek ciepłą wodą z mydłem, osusz i schowaj do torebki. Możesz wysterylizować FUN CUP, gotująć go przez 3 minuty we wrzącej wodzie. Żeby wyczyścić torebkę, umyj ją mydłem i wodą, a potem osusz. Możesz ją też prać w 30 stopniach.

Rozmiar B – przeznaczony jest dla kobiet, które urodziły lub skończyły już 30 lat
długość: 5,8 cm;
średnica : 4,3 cm;
pojemność: 30 ml

Rozmiar A – przeznaczony jest dla kobiet, które nie rodziły lub mają poniżej 30 roku życia
Rozmiar B – przeznaczony jest dla kobiet, które urodziły lub skończyły już 30 lat

Informacje dodatkowe

Kategoria
Marka
Marka FUN FACTORY