LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny 5 Sztuk

Produkt dostępny online
LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny 5 Sztuk LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny 5 Sztuk
36,99 zł
Produkt dostępny online

Opis produktu

LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny 5 Sztuk

Testy diagnostyczne LabHome to testy, które umożliwiają wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie wielu częstych chorób w jak najkrótszym czasie, zapewniając komfort badania - samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo Testy LabHome pozwalają na ocenę stanu fizjologicznego narządów, diagnostykę hormonów czy wykrycie problemów z płodnością.

LabHome L-Check -1-Midstream to swoisty, szybki test immunodiagnostyczny do jakościowego oznaczania hormonu LH (hormon luteinizujący, lutropina) w moczu. Wzrastające stężenie hormonu luteinizującego wywołuje owulację w ciągu 24 do 40 godzin. Okres ten jest uważany za najbardziej korzystny dla poczęcia dziecka. Dzięki użyciu testu w czasie krótszym niż 10 minut możliwe jest wykrycie wzrostu stężenia hormonu tzw. “piku LH” poprzedzającego owulacje, co pozwala na wyznaczenie dni optymalnej płodności.

Sposób użycia:
Metoda 1.
1. Wyciągnij z opakowania zamkniętą torebkę z testem L-Check-1 Midstream. Wyjmij test z torebki poprzez rozerwanie jej wzdłuż krawędzi. Wyrzuć małą saszetkę z pochłaniaczem wilgoci.
2. Zdejmij nasadkę strumieniowego testu L-Check-1 Midstream ochraniającą pasek do absorpcji moczu. Obróć test w taki sposób, aby strona okna wyniku była skierowana na zewnątrz a końcówka chłonna w dół testu.
3. Zanurz końcówkę chłonną bezpośrednio w strumieniu moczu na 5-10 sekund. Upewnij się, że żadna kropla moczu nie wniknęła do okna
obszaru testowego i kontrolnego.

Metoda 2.:Alternatywnie możesz również oddać mocz do czystego, suchego pojemnika (brak w zestawie) a następnie zanurzyć w nim pasek absorpcyjny na 10 sekund, aż do całkowitego nasączenia.
4. Nałóż nasadkę na końcówkę testu L-Check-1 Midstream. Pobrana próbka moczu wchodzi w reakcję z określonymi odczynnikami, co powoduje rozpoczęcie testu. Od tego momentu zacznij mierzyć czas.
5. Umieść test L-Check-1 Midstream na suchej, płaskiej powierzchni tak, aby okno wyniku było skierowane do góry.
6. Odczytaj wynik po upływie 5 minut. Nie należy interpretować wyniku po upływie 10 minut.

Podmiot odpowiedzialny:
ZBADAJSIE SP. Z O.O.
ul. Norwida 1/2
48-300 Nysa

Informacje dodatkowe

Opakowanie
Opakowanie 5 szt.
Postać
Postać test

Dostępność w Aptekach

LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny 5 Sztuk

LabHome L-Check-1 Midstream Test Owulacyjny 5 Sztuk

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.