Lebon Liquorice Mint Pasta do zębów 75 ml

35.19 35,19 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
129880
Opis produktu

Lebon Liquorice Mint Pasta do zębów 75 ml

Lebon jest luksusową marką, specjalizującą się w produkcji past do zębów, która stawia przede wszystkim na jakość, a nie masową produkcję. Pasta wywodzi się z centrum francuskiej Riwiery. Ze względu na swoje niepowtarzalne właściwości, odniosła  duży sukces nie tylko na rodzimym rynku, ale także w  20 innych krajach. Teraz jest do nabycia także w Polsce. Osoby, które chociaż raz spróbowały Lebon, zazwyczaj nigdy więcej nie sięgają już po inne pasty. Nie bez powodu polecają ją takie opiniotwórcze magazyny modowe jak: „Vogue”, „Vanity Fair”, „Marie Claire”, „Elle”, „Glamour”, „Instyle” czy „Cosmopolitan”.

Lebon posiada również unikalny i niepowtarzalny skład. Wszystko dzięki temu, że pozbawiona jest parabenów i barwników, na rzecz wielu naturalnych składników.
- 0% parabenów i barwników
- 100% naturalna, oczyszczona woda źródlana
- 0% triclosanu i tlenku tytanu
- 100% naturalny słodzik - stevia rebaudiana
- 0% fluoru i sacharyny
- 100% naturalne smaki – z Grass, światowej stolicy perfum i kosmetyków

Składniki: Dicalcium Phosphate Dihydtrate, Glycerin, Aqua (Water), Lauryl Glucoside, Hydrated Silica, Aroma, Cellulose Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Stevia rebaudiana extract, Camellia Sinesis (Green Tea) Leaf Water, Limonene, Eugenol, Cinnamal, Benzyl Alcohol,  Aloe Barbadenesis Leaf Extract.

Środki ostrożności:
Pasta przeznaczona dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 6 roku życia. Przeznaczona do stosowania po każdym posiłku lub dwa razy dziennie. Nie połykać.

Ważnośc po otwarciu:
12 miesięcy

Podmiot odpowiedzialny: ARS DENTAL Sp. z o.o.

Lebon Liquorice Mint Pasta do zębów 75 ml - Informacje dodatkowe

  • KategoriaPasty do zębów
  • Opakowanie75 ml
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.