Lierac Phytolastil, 1 szt.

zestaw dermokosmetyczny

Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Lierac Phytolastil, 1 szt. Lierac Phytolastil, 1 szt.
Cena od 141,74 zł Normalna cena 209,99 zł
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Lierac Phytolastil - zestaw dermokosmetyczny

Skuteczność w zapobieganiu i korygowaniu widocznych rozstępów potwierdzona przez 11 międzynarodowych badań klinicznych, przeprowadzonych na ponad 500 kobietach.

Zestaw zawiera:

  • Lierac Phytolastil - żel do ciała zapobiegający rozstępom, 400ml

Żel zawiera 35% aktywnych składników roślinnych wzmacniających tkankę łączną i zapobiegających pojawianiu się rozstępów na biuście, brzuchu, biodrach i pośladkach. Lekka, żelowa konsystencja łatwo się wchłania i zwiększa wydajność preparatu. Pomaga zapobiegać powstawaniu rozstępów. Opracowany na bazie unikatowej receptury opartej na synergii roślinnej ukierunkowanej na zapobieganie rozstępom. Restrukturyzujący kompleks (35%) przywrotnik + bluszcz +skrzyp, bogaty we flawonoidy i tanoidy - stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny, poprawiając strukturę i elastyczność skóry.

  • Lierac Phytolastil - serum do ciała w ampułkach korygujące rozstępy, 20x5ml

Serum korygujące rozstępy w płynie i w ampułkach zapewnia zmniejszenie widoczności istniejących rozstępów. Intensywna kuracja przyspieszająca redukcję rozstępów (kolor, długość, głębokość) spowodowanych dojrzewaniem, ciążą i zmianami wagi ciała. Skutecznie i trwale zmniejsza widoczność rozstępów. Spłyca istniejące rozstępy, zmniejsza ich głębokość, szerokość i długość. Przywraca koloryt zdrowej skóry. Zawiera aktywnie działający kompleks Skrzyp-Przywrotnik-Bluszcz, stymulujący syntezę fibroblastów, przywracający skórze właściwą strukturę i zwiększający jej elastyczność.

Efekty

  • zredukowana widoczność rozstępów - spłycone, wygładzone
  • poprawiona elastyczność i jędrność
  • przywrócony zdrowy wyglad skóry

Informacje dodatkowe

Postać
Postać zestaw
Przeznaczenie
Przeznaczenie do każdego typu skóry, do skóry z rozstępami, dla skóry pozbawionej elastyczności