Life Energia 20 Tabletek Musujących

5.99 5,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
111421
Opis produktu

Life Energia 20 Tabletek Musujących

Napój energetyzujący w postaci tabletek musujących. Wysoka zawartość kofeiny (32 mg/100 ml płynu przygotowanego zgodnie z instrukcją). Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego. Niacyna, kwas pantotenowy i witamina B12 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

Dawkowanie:
1 tabletkę rozpuścić w 200 ml wody. Maksymalne spożycie: do 3 tabletek dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:
Sumplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zawiera źródło fenyloalaniny. Produkt nie jest wskazany dla diabetyków i osób wrażliwych na kofeinę. Nie mieszać z alkoholem. Zawartość kofeiny w 1 tabletce odpowiada zawartości kofeiny w 1 filiżance kawy.

Przechowywanie:
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Składniki: 3 tabletki zawierają: witamina B6 1,8 mg, niacyna 18 mg, kwas pantotenowy 6 mg, witamina B12 1,02 µg, kofeina 192 mg, tauryna 1200 mg, inozytol 60 mg

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Informacje dodatkowe
  • KategoriaPamięć, koncentracja, poprawa nastroju
  • Opakowanie20 tabl.
  • Typ Leku: Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.