Life Witamina D3 2000 j.m. 60 Kapsułek

14.99 14,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
128437
Opis produktu

Life Witamina D3 2000 j.m. 60 Kapsułek

Witamina D pełni bardzo wiele ważnych funkcji zachodzących w organizmie. Nie tylko wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów, ale także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu odpornościowego. Dodatkowo przyczynia się do prawidłowego wchłaniania oraz wykorzystania wapnia i fosforu z przewodu pokarmowego, a także do utrzymania właściwego stężenia wapnia we krwi. Organizm pozyskuje witaminę D z dwóch źródeł: z diety oraz poprzez syntezę skórną pod wpływem promieniowania słonecznego. Produkt jest zalecany jako uzupełnianie codziennej diety w witaminę D oraz w okresie jesienno-zimowym, kiedy promieniowanie słoneczne jest zbyt słabe, aby zapewnić wystarczają produkcję witaminy D.

Dawkowanie:
1 kapsułka dziennie, połknąć w całości podczas posiłku. Popić dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

Przeciwwskazania:
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.Przeciwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie:
Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 15 - 25 st C. Chronić przed światłem i wilgocią.  Po otwarciu przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: 1 kapsułka (150mg) zawiera: 50µg (2000 j.m.) witaminy D

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Informacje dodatkowe
  • KategoriaWitamina D
  • Opakowanie60 kaps.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.