Life Witamina D3 + K2 30 Kapsułek

17.99 17,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
128928
Opis produktu

Life Witamina D3 + K2 30 Kapsułek

Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu. Wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina D przyczynia się ponadto do prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz układu odpornościowego. Witamina K pomaga zachować zdrowe kości. Wspomaga proces mineralizacji oraz jest ważna dla utrzymania odpowodniego ich stanu i struktury. Witamina k przyczynia się również do prawidłowego krzepnięcia krwi. Suplement diety Life Witamina D3+K2 zawiera w swoim składzie naturalną witaminę K - menachinon-7 (MK-7) otrzymywaną z nasion soi w wyniku fermentacji z udziałem bakterii Bacillus subtilis natto. Witamina K zawarta w składzie suplementu diety Life Witamina D3+K2 powstała z nasion soi wolnej od GMO.

Dawkowanie:
1 kapsułka dziennie, połknąć w całości podczas posiłku. Popić dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży oraz matki karmiące przed zastosowaniem suplementu diety powinny skonsultować się z lekarzem. W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem suplementu diety skonsultować się z lekarzem.

Przechowywanie:
Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze 15 - 25 st C. Chronić przed światłem i wilgocią.  Po otwarciu przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki: 1 kapsułka (450mg) zawiera: 50µg (2000 j.m.) witaminy D oraz 75µg witaminy K

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych

Informacje dodatkowe
  • KategoriaWitamina D
  • Opakowanie30 kaps.
  • Typ Leku: Suplement diety
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.