Ładuję...

Mastodynon N Krople

Produkt dostępny
Mastodynon N Krople Mastodynon N Krople
Cena od 36,55 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Mastodynon N -krople 100 ml

Mastodynon to niehormonalny lek pochodzenia naturalnego o unikalnym składzie. Jest to jedyny na rynku sześcioskładnikowy lek, skuteczny w walce z bólem i obrzękiem piersi (mastodynia) oraz rozdrażnieniem, nerwowością i zmiennością nastroju towarzyszącą zespołowi napięcia przedmiesiączkowego (PMS).

Mastodynon jest znacznie lepiej tolerowany przez organizm kobiety. Jego bardzo wysoki profil bezpieczeństwa, a także skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne oraz wieloletnie pozytywne doświadczenia lekarzy.

Szerokie spektrum działania preparatu wynika z unikalnej kompozycji ekstraktów z niepokalanka, cyklamenu, lilii tygrysiej, kulczyby, kosaćca oraz blue cohosh. Pierwsze efekty działania widoczne są już po około 6 tygodniach, jednak pełny efekt osiągany jest po stosowaniu przez 3 cykle miesiączkowe (3 miesiące). Terapię można rozpocząć w dowolnym dniu cyklu. Lek należy przyjmować według jednakowego schematu (2 razy dziennie po 1 tabletce lub 2 razy dziennie po 30 kropli), również w czasie menstruacji.

Dawkowanie: Doustnie, tabletki: 1 tabletka dwa razy na dobę (można popić np. szklaną wody), krople: rano i wieczorem 30 kropli rozcieńczonych niewielką ilością wody. Preparat Mastodynon należy przyjmować przez co najmniej 3 miesiące - także w trakcie menstruacji.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Nowotwory złośliwe sutków. Preparatu nie należy stosować w ciąży, gdyż brak jest wystarczających danych dotyczących stosowania leku w tym okresie. W przypadku zajścia w ciążę w trakcie leczenia nie zaleca się kontynuowania terapii. Preparatu Mastodynon nie należy stosować w trakcie karmienia piersią, gdyż brak jest odpowiednich danych dotyczących stosowania leku u kobiet karmiących piersią.

  • zmniejsza obrzęk i bolesność piersi
  • łagodzi zaburzenia równowagi emocjonalnej w PMS
  • unikalna kompozycja składników pochodzenia naturalnego

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online