Młody jęczmień

22.99 22,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
123313
Opis produktu

Młody Jęczmień - 60 tabletek


Suplement diety przeznaczony do uzupełnienia codziennej diety w aktywne składniki odżywcze, które ułatwiają kontrolę masy ciała i wspomagają metabolizm lipidów i białek. Dodatkowo użyte ekstrakty, m. in. z młodego jęczmienia, stanowią bogactwo witamin i składników mineralnych. 

Ekstrakt z młodego jęczmienia wspiera zdrowie wątroby i pęcherzyka żółciowego; wspomaga ochronę DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym oraz wzmacnia organizm. Zielony młody jęczmień jest również naturalnym źródłem witamin, składników mineralnych oraz enzymów.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wspomaga metabolizm lipidów oraz kontrolę masy ciała.

Spirulina wpływa na utrzymanie prawidłowej masy ciała oraz prawidłowego stężenia glukozy we krwi. 

Galusan epigallokatechiny, zawarty w ekstrakcie z zielonej herbaty, przyczynia się do zwiększenia utleniania tłuszczów i redukcji tkanki tłuszczowej, w połączeniu z dietą i ćwiczeniami fizycznymi może pozytywnie wpływać na kontrolę masy ciała.

Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego stężenia glukozy we krwi oraz bierze udział w prawidłowym metabolizmie makroskładników.

Zastosowanie:

  • kontrola masy ciała
  • wspomaganie odchudzania

Dawkowanie: Zaleca się spożywać 1-2 kapsułki 1 raz dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Młody jęczmień Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.