Moraz Kincare Kit Zestaw do usuwania wszy

44.99 44,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
94915
Opis produktu

Moraz Kincare Kit Zestaw do zwalczania wszy

Zestaw składający się z 3 elementów: szampon, odżywka i grzebień do wyczesywania wszy

Stosowanie lecznicze: Nałożyć szampon Kincare na włosy i doprowadzić do spienienia się, pozostawić na włosach na 15 minut. Spłukać włosy. Nałożyć na włosy odżywkę Kincare z rozmarynu. Spłukać włosy. Czesać włosy dokładnie specjalnym grzebieniem odwszawiającym tak długo aż wszystkie przyczepione do włosów jajeczka wszy zostaną usunięte. Powtarzać całą procedurę co 3 dni przez okres 10 dni.

Stosowanie terapeutyczne: Stosować szampon Kincare codziennie. Raz w tygodniu pozostawić spieniony szampon we włosach na 15 minut przed spłukaniem.


Składniki czynne: 75% z rdestu (Polygonum), pietruszki, marchwi, czosnku, ziemniaków

Zalety: ponieważ szampon Kincare składa się wyłącznie z naturalnych substancji, jego codzienne stosowanie jest możliwe bez żadnych ograniczeń, które zwykle towarzyszą stosowaniu preparatów chemicznych. Szampon Kincare może być również stosowany przez kobiety ciężarne i karmiące piersią. Preparat Kincare został przebadany przez laboratoria na Uniwersytecie Cambridge, które potwierdziły jego wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Preparat nie zawiera żadnych substancji chemicznych ani pestycydów.

Moraz Kincare Kit Zestaw do usuwania wszy Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2015r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie.