Multilac

14.49 14,49 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
71218
Opis produktu

Wskazania

Multilac® jest szczególnie zalecany: ? wspomagająco w trakcie i po antybiotykoterapii ? wspomagająco przy zaburzeniach czynnościowych jelit (np. zaparciach i biegunkach różnego pochodzenia) ? w okresie zwiększonej skłonności do infekcji. Preparat Multilac® może być stosowany przez osoby z nietolerancją laktozy.

Dawkowanie

MULTILAC stosuje się doustnie, 1 kapsułkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Informacje dodatkowe
  • Kategoria Probiotyki i prebiotyki
  • Efekt Multilac® to nowoczesny synbiotyk zawierający składnik probiotyczny - dziewięć wyselekcjonowanych szczepów żywych kultur bakterii probiotycznych oraz składnik prebiotyczny - oligofruktozę. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii enkapsulacji, bakterie probiotyczne, obecne w preparacie Multilac®, charakteryzuje zwiększona odporność na niskie pH soku żołądkowego, sole żółci oraz enzymy trawienne. Umożliwia to zachowanie ich wysokiej aktywności biologicznej. Zawarty w synbiotyku Multilac® składnik prebiotyczny, stanowi źródło energii potrzebne do rozwoju bakterii probiotycznych, dzięki czemu pozostają one dłużej aktywne w przewodzie pokarmowym. Multilac® nie zawiera mleka, kazeiny, ani konserwantów, dlatego jest bezpieczny m.in. dla osób z alergią na produkty z tej grupy.
Substancja czynna N/D
Podmiot odpowiedzialny USP ZDROWIE SP. Z O.O
Typ Leku Suplement diet.

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.