*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Neno Uno Laktator Dwufazowy Mobilny, 1 szt.

laktator elektryczny

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Neno Uno Laktator Dwufazowy Mobilny, 1 szt. Neno Uno Laktator Dwufazowy Mobilny, 1 szt.
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Neno Uno Laktator Dwufazowy Mobilny 1 Sztuka

Neno Uno to inteligentny laktator elektroniczny. Możesz go dostosować do swoich potrzeb. Urządzenie posiada aż 6 ustawień stymulacji oraz 9 poziomów intensywności odciągania pokarmu. Laktator zapamiętuje ostatnie ustawienia.

Neno Uno - właściwości:
- POMOCNIK KAŻDEJ MAMY - Narodziny dziecka to nie tylko wielka radość, ale również wiele zmian. Aby zadbać o swoje zdrowie, młode mamy powinny regularnie odprowadzać mleko. Laktator Neno Uno umożliwia odciąganie mleka w każdej chwili, nawet gdy dziecko śpi lub jest daleko. Dzięki panelowi dotykowemu, obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna.
- PORĘCZNY I PRZENOŚNY - Laktator Neno Uno doceni każda pracująca mama. Pompka i akumulatorek urządzenia są małe, dzięki czemu urządzenie można zabrać ze sobą i używać go regularnie w ciągu dnia.
- INTELIGENTNY LAKTATOR - Możesz dostosować Neno Uno do swoich potrzeb. Urządzenie posiada aż 6 ustawień stymulacji oraz 9 poziomów intensywności odciągania pokarmu. Laktator zapamiętuje ostatnie ustawienia.
- POJEMNY AKUMULATOR - Neno Uno wyposażono w wydajną baterię litowo-jonową, która wspiera do 2 godzin pracy urządzenia lub do 4 pełnych odprowadzeń pokarmu trwających 30 minut.
- KOMFORT I HIGIENA - Dzięki specjalnemu designowi laktatora, odprowadzone mleko nie cofa się, dzięki czemu urządzenie pomaga zachować świeżość pokarmu i dba o zdrowie korzystającej z niego mamy.
- PROSTA OBSŁUGA - Laktator Neno Uno jest w pełni bezprzewodowy. Wystarczy przyłożyć urządzenie do piersi i włączyć pompkę, by zacząć odprowadzać pokarm. Urządzenie samoczynnie zmieni tryb oraz wyłączy się po upływie określonego czasu.
- WYSOKIEJ KLASY SILIKON - Nakładka na pierś laktatora jest wykonana z przyjemnego w dotyku, niedrażniącego skórę japońskiego silikonu, który zmniejsza poczucie ucisku i usprawnia przepływ mleka. Żaden z materiałów elementów laktatora nie zawiera BPA, co czyni go bezpiecznym w użyciu.
- ZAWSZE GOTOWY - Łatwość użycia laktatora Neno Uno sprawia, że możesz użyć go zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Możesz bez najmniejszego problemu łączyć karmienie dziecka piersią oraz odprowadzanie pokarmu, gdy znajdujesz się z dala od Twojej pociechy. Do zestawu z laktatorem dodano butelkę na mleko ze smoczkiem, dzięki czemu możesz skorzystać z urządzenia po wyciągnięciu z pudełka.
- UNIWERSALNY - Silikonowa nakładka na pierś laktatora Neno Uno została zaprojektowana tak, by urządzenie pasowało do każdego rozmiaru piersi
- ŁATWA STERYLIZACJA - Elementy laktatora Neno Uno należy regularnie czyścić i sterylizować. Można to łatwo zrobić z użyciem sterylizatora parowego, którego używa się do odkażania butelek na mleko dla dzieci.

Dane techniczne:
Waga: 300g
Rozmiar: 81x66x62 mm
Pojemność i rodzaj baterii: 3.7v 1400 mAh Li-Ion
Port ładowania: USB typu C
Ilość trybów pracy: 6 poziomów stymulacji, 9 poziomów odciągania pokarmu
Czas ładowania: 2 godziny
Automatyczne wyłączenie: po 30 min
Siła odsysania w trybie poboru pokarmu: 18,9-42,9 kPa
Siła odsysania w trybie stymulacji: 3,9-38,9 kPa
Zawartość zestawu: Urządzenie pompujące, butelka na mleko, pokrywka lejka, lejek, podstawka pod butelkę, smoczek, zawór x2, przewód USB typu C, instrukcja.

Podmiot odpowiedzialny:
KGK TRADE sp. z o.o. sp.k
ul. Ujastek 5B 31-752 Kraków

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka NENO