*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Neno Zestaw Woreczków Do Przechowywania Pokarmu, 20 szt.

woreczki do przechowywania pokarmu

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Neno Zestaw Woreczków Do Przechowywania Pokarmu, 20 szt. Neno Zestaw Woreczków Do Przechowywania Pokarmu, 20 szt.
Cena od 37,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Woreczki z adapterem do mrożenia i przechowywania pokarmu - to prostsze niż myślisz! Wygodny konektor, kompatybilny ze wszystkimi laktatorami marki Neno pozwala szybko i higienicznie odprowadzić pokarm bezpośrednio do woreczka. Koniec z odkażaniem i przelewaniem! Technologia twist off zapewnia sterylność i ułatwia cały proces przechowania pokarmu dla Twojego Maluszka.

Woreczki do odciągania pokarmu Neno - właściwości:
- ODCIĄGANIE POKARMU BEZPOŚREDNIO DO WORECZKA - To prostsze niż myślisz! Wygodny konektor, kompatybilny ze wszystkimi laktatorami marki Neno pozwala szybko i higienicznie odprowadzić pokarm bezpośrednio do woreczka. Koniec z odkażaniem i przelewaniem! Technologia twist off zapewnia sterylność i ułatwia cały proces przechoywania pokarmu dla Twojego Maluszka
- KOMPATYBILNY ZE WSZYSTKIMI LAKTATORAMI NENO - Dzięki dołączonemu do zestawu konektorowi, możesz z łatwością odciągać swój pokarm bezpośrednio do woreczka. Każdy laktator marki Neno jest kompatybilny z adapterem - wystarczy, że przykręcisz go do woreczka oraz do złącza laktatora i możesz zaczynać pobieranie pokarmu
- MOŻLIWOŚĆ MROŻENIA POKARMU - Woreczki Neno pozwalają na przechowywanie pobranego pokarmu w zamrażarce aż od 6 do 12 miesięcy w temperaturze od -18 do -20 °C. Pamiętaj, aby nigdy nie zamrażać pokarmu ponownie oraz nie wlewać mleka ponad miarę, gdyż zwiększy ono swoją objętość podczas zamarzania!
- FUNKCJONALNY - Woreczek Neno jest świetnym pomocnikiem w przechowywaniu pobranego z piersi pokarmu. Posiada on specjalne miejsce do zapisu daty odciągania mleka, wraz z godziną oraz imieniem Mamy lub jej Pociechy. Ponadto znajduje się na nim miarka, która ułatwi dokładny pomiar ilości mleka wlewanego do woreczka.
- POD OPIEKĄ - Marka Neno jest najczęściej rekomendowana przez mamy, położne i doradców laktacyjnych. Nasze produkty dedykowane są młodym rodzicom, aby ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą. Woreczki idealnie sprawdzą się podczas pobytu w szpitalu, gdy wiele mam musi przechować pokarm we wspólnej lodówce.
- SZCZELNE ZAMKNIĘCIE - Funkcjonalna zakrętka zamykająca woreczek pozwala szybko i szczelnie zamknąć opakowanie oraz sprawnie odkręcić je i przygotować do podania dziecku. W przeciwieństwie do zamknięcia strunowego, wygodna nakrętka zapobiega rozlewaniu, zapewnia najwyższą higienę, a także chroni przed przenikaniem zapachów.
- BEZPIECZNY - Woreczki Neno są wykonane z tworzywa wysokiej jakości wolnego od BPA i nie szkodzą zdrowiu Mamy, ani Dziecka. Materiał jest wytrzymały, a zarazem delikatny i całkowicie bezpieczny dla pokarmu.
- ROZMRAŻANIE - Dzięki wbudowanej funkcji rozmrażania, możesz rozmrozić np. mleko, które przygotowałaś dla swojego Maluszka w specjalnych woreczkach Neno. Wystarczy włożyć zamrożone jedzenie do zbiornika i wybrać opcję rozmrażania na panelu wyświetlacza.
- PEŁEN ZESTAW - W zestawie znajdziesz aż 20 woreczków do przechowywania pokarmu wraz z nakrętkami oraz konektor do bezpośredniego pobierania pokarmu za pomocą laktatora. Do zestawu dołączona jest też instrukcja obsługi.

Dane techniczne:
System bezpośredniego odciągania pokarmu do woreczka: Tak
Pojemność: 150 Ml
Miarka odmierzania pokarmu: Tak
Miejsce zapisu daty, godziny, imienia: Tak
Szczelna zakrętka: Tak
Adapter do laktatora: Tak
Wymiary woreczka: 105x145 mm
Waga woreczka: 205.2 g

Podmiot odpowiedzialny:
KGK TRADE sp. z o.o. sp.k
ul. Ujastek 5B 31-752 Kraków

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka NENO