Nestle Nan 2 Organic, 400 g

mleko następne
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w aptece Super-Pharm

14,44 zł / 100 g
Nestle Nan 2 Organic, 400 g Nestle Nan 2 Organic, 400 g
Cena od 57,74 zł Normalna cena 58,99 zł
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w aptece Super-Pharm

Opis produktu

Nestle Nan 2 Organic - mleko modyfikowane dla dzieci

Czy wiesz, że NAN® Organic 2 to mleko następne stworzone ze składników pochodzących z hodowli i upraw ekologicznych? Podstawą rolnictwa ekologicznego jest szacunek dla środowiska, troska o dobrostan gleby, zwierząt i roślin, z myślą o przyszłości naszej planety i kolejnych pokoleń. NAN® Organic 2 posiada certykat ekologiczny i jest przeznaczony dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, jako płynny składnik diety podczas okresu odstawienia od piersi i po jego zakończeniu. Jest odpowiednie także do dokarmiania, jeśli zaistnieje taka potrzeba. Nasi eksperci, inspirując się badaniami nad mlekiem kobiecym, prowadzonymi już od 60 lat, opracowali nową, unikalną recepturę NAN® Organic 2, która zawiera:

  • Immunoskładniki (cynk, żelazo, wit.D) ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego dziecka
  • DHA* – wspomaga rozwój wzroku oraz mózgu**
  • L.reuteri – kultury bakterii takie jak w mleku mamy
  • Oleje roślinne – słonecznikowy i rzepakowy

**przy dziennym spożyciu 100 mg DHA w jednej bądź większej liczbie porcji

Składniki: mleko odtłuszczone*, laktoza* (z mleka), oleje roślinne (olej słonecznikowy*, olej rzepakowy*), maltodekstryna*, białko serwatkowe* (z mleka), składniki mineralne (cytrynian wapnia, chlorek potasu, cytrynian potasu, cytrynian sodu, fosforan sodu, cytrynian magnezu, siarczan żelaza (II), siarczan cynku, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, jodek potasu, selenian (VI) sodu), olej rybi, emulgator [lecytyny* (z soi)], witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, B1, A, B6, kwas foliowy, K, D, biotyna, B12), kultury bakterii L.reuteri (DSM17938**), aminokwasy (L-fenyloalanina, L-tryptofan). Nie zawiera oleju palmowego.

*z rolnictwa ekologicznego **zgodnie z licencja BioGaia AB

Opakowanie pozwala na przygotowanie około 15 porcji mleka o pojemności 200 ml, zgodnie z tabelą karmienia. UWAGA! Podana wielkość porcji jest średnią, jaką zjada dziecko w danym wieku zależnie od indywidualnych potrzeb. Różnice mogą dotyczyć również liczby posiłków. Zawsze konsultuj ilość posiłków z lekarzem prowadzącym.

Przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu opakowania zawartość zużyj w ciągu 3. tygodni. Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.

Ważne: Przygotowuj tylko jedną porcję mleka na raz, którą od razu podasz dziecku i postępuj zawsze zgodnie z instrukcją. Nie przetrzymuj pozostałości po posiłku- wylej je. Zawsze podtrzymuj dziecko podczas karmienia. Dziecko pozostawione bez opieki może się zakrztusić. Kiedy dziecko będzie dostatecznie duże zamień butelkę na kubek.

Ważna informacja: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Zanim zdecydujesz się stosować mleko następne, zasięgnij porady lekarza.

Informacje dodatkowe

Kategoria
Wiek dziecka
Wiek dziecka od 7 miesiąca życia

Dostępność w Aptekach

Nestle Nan 2 Organic

Nestle Nan 2 Organic, 400 g

mleko następne

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.