Nexcare ColdHot Happy Kids 11 cm x 12 cm - okład żelowy, ciepło-zimno

43.99 43,99 zł
Brak w magazynie
  • Free receipt at store
  • Shipping from PLN 180
  • Safe online payment
137643

Nexcare ColdHot Happy Kids 11 cm x 12 cm - okład żelowy, ciepło-zimno Opis produktu

Okład stosowany na zimno pomaga zmniejszyć obrzęk, stan zapalny i ból, np. zęba. Doskonały na ostre urazy (siniaki, skręcenia, drobne guzy) czy krwotok z nosa. Pomaga przy opuchnięciu po wkłuciu oraz ukąszeniu przez owady. Do stosowania podczas gorączki (nie obniża temperatury ciała).

Stosowany na ciepło pomaga zmniejszyć skurcze mięśni i ból, uspokaja i relaksuje. Wspiera przy bólach wzrostowych czy brzucha (tylko z powodu napięcia mięśni). Można również korzystać w celu ogrzania dłoni.

W opakowaniu znajdują się 2 okłady: żółty i niebieski. Jego rozmiar jest dopasowany do dzieci (11x12 cm). Okład zawiera bezpieczny i nietoksyczny żel w 99% ulegający biodegradacji w jaskrawych przyjaznych dzieciom kolorach. Na okładach znajdują się kolorowe rysunki zwierząt.

W opakowaniu znajdują się również 2 pokrowce ochornne, dostosowane do produktu, tak aby rysunki cieszyły dzieci również podczas użytkowania. Jest to ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ okład jest wielokrotnego użycia. Doskonały dla osób preferujących naturalny sposób radzenia sobie z bólem. Kompres ciepło/zimno to narzędzie termoterapii, które można stosować w warunkach domowych.

Nexcare ColdHot Happy Kids 11 cm x 12 cm - okład żelowy, ciepło-zimno Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięNexcare ColdHot Happy Kids 11 cm x 12 cm - okład żelowy, ciepło-zimno
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie