Olimp Arthroblock Forte, 60 szt.

preparat na stawy
Produkt niedostępny online
Olimp Arthroblock Forte, 60 szt. Olimp Arthroblock Forte, 60 szt.
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online

Opis produktu

Olimp Arthroblock Forte 60 Kapsułek

Arthroblock Forte to jedyny suplement diety zawierający aż 7 składników aktywnych, mających korzystny wpływ na funkcjonowanie stawów. Preparat dla osób dążących do utrzymania prawidłowego funkcjonowania elementów narządu ruchu, takich jak chrząstka stawowa i kości, polecany w szczególności dla osób aktywnych fizycznie oraz obciążonych wysiłkiem fizycznym a także dla osób z nadwagą oraz w podeszłym wieku.

Badania naukowe udowodniły, że:
Siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny to składniki naturalnie występujące w organizmie ludzkim. Glukozamina to składnik strukturalny glikozaminoglikanów - substancji wchodzących w skład tkanki łącznej natomiast siarczan chondroityny jest ważnym elementem konstrukcyjnym chrząstki stawowej będąc częściowo odpowiedzialnym za jej odporność na ściskanie.
- Kwas hialuronowy - jest jednym z głównych składników tkanki łącznej, głównie tkanki stawowej.
- Ekstrakt Boswellia serrata - mianowany na 60%-ową zawartość kwasu boswelinowego - działa wspomagająco w utrzymaniu elastyczności oraz komfortu stawów
- Ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale L.) - przyczynia się do zachowania ruchliwości stawów oraz zapobiegania uczuciu porannej sztywności stawów
- Witamina C - przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesu syntezy kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki (w tym chrząstki stawowej) i kości
- Chelat aminokwasowy manganu Albion - to źródło wysoko przyswajalnego manganu, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych.

Dawkowanie:
1 kapsułka 1-2 razy dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Preparat zaleca się stosować przez 2-3 miesiące i w razie potrzeby ponownie po 1-2 miesiącach przerwy.

Składniki:

Składniki

Zawartość w 1 kapsułce

Siarczan glukozaminy 2KCl
w tym siarczan glukozaminy

500 mg

375 mg

Siarczan chondroityny

100 mg

Kwas hialuronowy

25 mg

Ekstrakt Boswellia serrata (60% kwasu boswelinowego)

50 mg

Ekstrakt imbiru (5% gingeroli)

50 mg

Witamina C

30 mg

Mangan (z chelatu aminokwasowego Albion®)

1 mg


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Podmiot odpowiedzialny: OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

 

Informacje dodatkowe

Kategoria
Marka
Marka Olimp

Dostępność w Aptekach

Olimp Arthroblock Forte

Olimp Arthroblock Forte, 60 szt.

preparat na stawy

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.