Olimp Laxi Komfort Prokto Saszetka 165 g

34.99 34,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
128284
Opis produktu

Olimp Laxi Komfort Prokto Saszetka 165 g - Suplement diety

Laxi Komfort™ Prokto to preparat w postaci proszku, zawierający łuski nasion babki jajowatej oraz fruktooligosacharydy. Zawarte w produkcie łuski łupiny nasiennej babki jajowatej wspomagają pasaż jelitowy. Do stosowania w przypadku, gdy ważne jest łatwe wypróżnianie, m.in. przy hemoroidach.

Fruktooligosacharydy, pozyskiwane w drodze enzymatycznej hydrolizy inuliny z cykorii, stanowią źródło energii dla bakterii probiotycznych naturalnie występujących w przewodzie pokarmowym. Składniki zawarte w produkcie pomagają uzupełnić codzienna dietę w błonnik: fruktooligosacharydy są zaliczane do błonnika, a łupina nasienna babki jajowatej zawiera ok. 85% błonnika.

Wskazania:
Jako codzienne uzupełnienie diety w błonnik, w szczególności dla osób dla których ważne jest łatwe wypróżnianie, przy hemoroidach.

Dawkowanie:
2 razy dziennie 1 łyżka stołowa (5,5 g proszku) – rozpuścić w 150 ml letniego płynu, a następnie popić dodatkowo szklanka wody.

Uwaga:
Nie łączyć z lekami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia. Zachować ostrożność podczas połykania. Nie spożywać na noc. W przypadku występowania chorób, w szczególności układu pokarmowego i cukrzycy, użycie skonsultować z lekarzem. Użycie produktu może powodować wzdęcia.

Składniki: łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), fruktooligosacharydy.

Podmiot odpowiedzialny: Olimp Laboratories Sp. z o.o.

Olimp Laxi Komfort Prokto Saszetka 165 g - Informacje dodatkowe

  • KategoriaWspomaganie trawienia
  • Opakowanie165 g
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: OLIMP LABORATORIES
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.