Olimp Tenso Normin 60 Kapsułek

27.99 27,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
128279
Opis produktu

Olimp Tenso Normin 60 Kapsułek - DATA WAŻNOŚCI 05.09.2019

Prawidłowe ciśnienie krwi jest bardzo ważne dla serca i układu krążenia. Tenso Normin to preparat w postaci kapsułek, zawierający formułę składników ważnych dla utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi oraz metabolizmu homocysteiny. Głównymi składnikami produktu są potas oraz ekstrakt z liści oliwki standaryzowany na  zawartość jednego z najbardziej bioaktywnych związków liści oliwnych - oleuropeiny. Ekstrakt z liści oliwki, podobnie jak potas, przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi.

Zawarta w preparacie cholina jest integralna częścią niektórych fosfolipidów obecnych we wszystkich błonach biologicznych, gdzie pełnią one funkcje strukturalne oraz uczestniczą w sygnalizacji i transporcie międzykomórkowym. Jest także prekursorem acetylocholiny - neuroprzekaznika w układzie nerwowym. Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów oraz podobnie jak witaminy B6, B12 i kwas foliowy, pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny.

Wskazania:
Dla osób dorosłych dbających o prawidłowe ciśnienie krwi oraz prace układu sercowo-naczyniowego.

Dawkowanie:
2 kapsułki dziennie, popijając dużą ilością wody.

Uwaga:
Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Olimp Tenso Normin 60 Kapsułek Informacje dodatkowe

  • KategoriaWspomaganie krążenia
  • Opakowanie60kaps.
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: OLIMP LABORATORIES
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.