OmegaForte 65% omega-3 NutroPharma (OmegaForte 60% omega-3)

17.99 17,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
65343
Opis produktu

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla wszystkich osób dorosłych dbających o swoje serce. Jest szczególnie polecany:   jako uzupełnienie diety w składniki ważne dla zachowania układu sercowo-naczyniowego w dobrym stanie osobom, których dieta jest uboga w tłuste ryby morskie będące najlepszym źródłem kwasów omega-3.

Dawkowanie

Wysoka 65% koncentracja kwasów omega-3 pozwala na dawkowanie 1 kapsułki dziennie, podczas posiłku popijając niewielką ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Korzystne działanie, o których mówią oświadczenia wynika z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia. Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym  spożywaniu przynajmniej  2 g DHA i EPA łącznie. Nie należy przekraczać dziennej ilości 5 g EPA i DHA łącznie.

Informacje dodatkowe
  • Kategoria Kwas omega 3
  • Efekt Kwasy omega-3 zawarte w preparacie: wykazują kompleksowy pozytywny wpływ na zachowanie prawidłowego zdrowia serca i mózgu.  Przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia.
Substancja czynna N/D
Podmiot odpowiedzialny HOLBEX SP. Z O.O.
Typ Leku Suplement diet.

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.