Organic Pharma Kwas Hialuronowy, 1 op.

preparat na stawy
Produkt dostępny online
Organic Pharma Kwas Hialuronowy, 1 op. Organic Pharma Kwas Hialuronowy, 1 op.
Cena od 64,35 zł Normalna cena 99,99 zł
Produkt dostępny online

Opis produktu

Organic Pharma Kwas Hialuronowy 60 Kapsułek

KRÓTKA DATA WAŻNOŚCI - 30.10.2022

Organic Pharma Kwas Hialuronowy zawiera w każdej kapsułce 100 mg kwasu hialuronowego w postaci hialuronianu sodu. To stabilna forma kwasu hialuronowego, o wysokiej czystości, z biologicznym potencjałem uaktywniającym się po spożyciu.

Składniki dodatkowe wykorzystane zostają jako frakcja prebiotyczna przez naturalny mikrobiom jelitowy (maltodekstryna, celuloza) oraz wzbogacają organizm w magnez, kwasy tłuszczowe i aminokwasy do produkcji białek (żelatyna).

Kwas hialuronowy powszechnie występuje w organizmach żywych i jest jednym z podstawowych składników ludzkiej tkanki łącznej. Znajduje się go m.in. w mazi stawowej, chrząstkach, macierzy skóry, strukturach oka (np. w ciałku szklistym, filmie łzowym), ścianach naczyń krwionośnych i w płynach ustrojowych.

Ma unikatową właściwość silnego wiązania wody – jedna cząsteczka może związać aż 250 molekuł wody. Ten zadziwiająco wysoki potencjał wiązania wody wynika z faktu, że kwas hialuronowy jest wielocukrem (polisacharydem) – jego cząsteczki tworzą rozgałęzione łańcuchy, w których woda może zostać uwięziona. Dzięki temu ten naturalny biopolimer odpowiada za zachowanie właściwego nawilżenia w tkankach oraz pomaga w utrzymaniu odpowiedniego ułożenia włókien kolagenu i elastyny w białkowym rusztowaniu tkanek, w tym w skórze. To powoduje, że tkanki pozostają odpowiednio nawilżone, jędrne i sprężyste, skóra jest gładka, a układ ruchu pracuje płynnie i bez bólu.

Zalecane dzienne spożycie:
1 kapsułka dziennie.

Składniki:
- 1 kapsułka zawiera: substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, hialuronian sodu 100 mg, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
- składniki tworzące kapsułkę: żelatyna, barwnik – dwutlenek tytanu.

Przeciwwskazania:
- nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu.

Podmiot odpowiedzialny:
Organic Pharma Sp. z o.o.
ul. Janiszowska 14/2
Warszawa

Informacje dodatkowe

Kategoria
Marka
Marka Organic Pharma

Dostępność w Aptekach

Vichy Teint Idéal Fluid

Organic Pharma Kwas Hialuronowy, 1 op.

preparat na stawy

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.