Pasta Borowinowa Lecznicza Plaster 5 szt.

13.99 13,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
11003
Opis produktu

Pasta Borowinowa Lecznicza Plaster 5 szt.

Borowina to źródło składników organicznych i nieorganicznych, które działają przeciwzapalnie i bakteriostatycznie. Pasta borowinowa w postaci plastrów jest wygodna w stosowaniu. Produkt gotowy do użycia jako okłady w zapaleniach stawów.

Plastry z pastą borowinową leczniczą do stosowania zarówno w warunkach domowych, jak i gabinetach rehabilitacyjnych. Borowina to rodzaj torfu cennego w substancje takie jak: kwasy huminowe, aminokwasy, żywice, krzemionka. To one sprawiają, że pasta borowinowa jest skutecznym środkiem pomocniczym w leczeniu zapalenia stawów. Jej działanie przeciwzapalne, bakteriostatyczne i ściągające znajduje zastosowanie między innymi w reumatologicznym zapaleniu stawów, zapaleniu korzonków czy przy obrzękach i stłuczeniach. Opakowanie zawiera 5 plastrów o wymiarach 18x30cm.

Wskazania:
Plastry borowinowe przeznaczone do stosowania pomocniczo w zapaleniach stawów oraz w stanach bólowych po stłuczeniach. Używać w formie ciepłych okładów.

Składniki: borowina ze złoża wysokiego, naturalnie wilgotnego, zawierającego w przeliczeniu na suchą masę ok. 98,50% substancji organicznych, w tym: kwasy huminowe, żywice, woski, garbniki, węglowodany, enzymy oraz ok. 1,5% substancji nieorganicznych, zwłaszcza krzemionkę.

Pasta Borowinowa Lecznicza Plaster 5 szt. Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.