PIC Solution Re-Derma skarpety M

27.99 27,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
115550
Opis produktu

Pic Solution Re-Derma Skarpety M

1 para w rozmiarze M (42-44)

Innowacyjne skarpety zawierające włókna miedzi, zapobiegające łuszczeniu się skóry. Polecane szczególnie dla diabetyków.
Stopy należą do części ciała najbardziej narażonych na powikłania cukrzycowe. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby odpowiednio je pielęgnować i tym samym nie dopuszczać do tego, żeby zwykłe problemy z wysuszoną skórą przerodziły się w poważniejsze dolegliwości, czyli łuszczącą się skórę, co z kolei może prowadzić do powierzchownych pęknięć przyczyniających się do powstania infekcji, a nawet wrzodów.
Skarpety Re-Derma równoważą funkcjonowanie tkanki skórnej, dzięki zastosowaniu do ich produkcji opatentowanej innowacyjnej technologii "Copper Technology" - innowacyjnego systemu tkania materiału, z którego wykonano skarpetki. System ten wykorzystuje włókna miedzi, co wiąże się z licznymi właściwościami:
- przeciwdziała łuszczeniu się skóry i jej przesuszaniu
- poprawia wygląd skóry poprzez zwiększanie jej elastyczności.

Cała gama oferowanych skarpet Re-Derma została z powodzeniem przetestowana w specjalistycznych ośrodkach diabetologicznych.
Skarpety Re-Derma mają właściwości oddychające i zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Skuteczne działanie produktu zwiększa się z czasem, a częste pranie nie powoduje zmniejszania jego efektywności. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wytrzymałej "Copper Technology", która nie ulega zanikaniu wraz z upływem czasu. Podczas prania należy unikać stosowania środków zmiękczających.
Kolor: czarno-beżowy.
Wyprodukowano w Bułgarii.

Skład: 56% Poliester - 17% Poliester  Cupron - 14% Bawełna - 12% Nylon - 1% Elastan

PIC Solution Re-Derma skarpety M Informacje dodatkowe

  • Kategoria Pozostałe wyroby medyczne
  • Opakowanie1 szt. (para)
  • Typ Leku: Wyrób medyczny leczniczy
  • Podmiot odpowiedzialny: A NEW THERAPY SP.Z O.O.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25 lutego 2015r., przez Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Lublinie.