Plastry oczyszczające Tanoki

22.99 22,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
115300
Opis produktu

 Nazwa : Tanoki Detox – plastry oczyszczające

Typ : plastry. 10sztuk

Podmiot odpowiedzialny : Aura Herbals Jarosław Paul, ul. 23 Marca 77/3, 80-820 Sopot

Substancje czynne : turmalin, ocet bambusowy, ocet drzewny, liść loquat, dokudami, chitosan, witamina C

Wskazania :

- Warto je stosować ze względu na ich właściwości. Z tymi plastrami będzie Ci łatwiej pokonać trudności, z którymi nie radzą sobie współczesne techniki. Plastry Tanoki to sprawdzone działanie i oryginalna japońska receptura.

- Plastry Tanoki łączą w sobie mądrość Dalekiego Wschodu ze współczesnym stylem życia. Ich stosowanie niesie za sobą same korzyści – przekonały się o tym już miliony osób na całym świecie, dziś możesz przekonać się o tym również i Ty.

- Tanoki to wyłącznie starannie wyselekcjonowane w 100% naturalne substancje.

Dawkowanie :

Jeśli używasz plastrów Tanoki po raz pierwszy, możesz nałożyć 2 sztuki na każdą stopę, a rano, przy zdejmowaniu plastrów, zwróć uwagę, na której części jest najwięcej osadu.

Plastry Oczyszczające Detox Tanoki należy przykleić na noc na około od 6 do 10 godzin na obie stopy. Zalecane jest założenie skarpetek na naklejone plastry. W ten sposób zwiększy się nacisk palców na stopy, plastry będą bardziej rozgrzane, a przez to bardziej skuteczne.

Pełna kuracja powinna trwać 10-20 dni, z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań. Plastry Tanoki są jednorazowe. Po jednorazowym użyciu plaster Tanoki należy odkleić i wyrzucić do śmieci. Plastry Tanoki przeznaczone są wyłącznie do użytku zewnętrznego -można przyklejać je tylko na nieuszkodzoną skórę.

Środki ostrożności : Plastrów nie powinny używać kobiety w ciąży, dzieci lub osoby uczulone na jakikolwiek z powyżej wymienionych składników.

 

Informacje dodatkowe
  • KategoriaOczyszczanie organizmu
  • Opakowanie10 szt.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.