PLIVAFem F Żel do higieny intymnej

28.99 28,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
66536
Opis produktu

Wskazania

PLIVAFEM F żel do higieny intymnej należy stosować · W codziennej higienie i pielęgnacji zewnętrznych okolic intymnych · Jako środek pielęgnacyjny przy jednoczesnym stosowaniu profilaktyki lub terapii przeciwgrzybiczej · Jako środek pielęgnacyjny przy skłonnościach do infekcji grzybiczych · Jako środek pielęgnacyjny przy skłonnościach do występowania stanów zapalnych zewnętrznych okolic intymnych z towarzyszącym im uczuciem świądu lub dyskomfortu w okolicach intymnych · W przypadku nadwrażliwości na mydło i inne preparaty myjące · W przypadku zaburzeń naturalnej równowagi kwasowej (pH) okolic intymnych wywołanej poprzez stosowanie mydła, częste kontakty seksualne, ciążę, menstruację · W przypadku gdy naturalny zapach towarzyszący miejscom intymnym jest przyczyną dyskomfortu
Informacje dodatkowe
  • KategoriaHigiena intymna
  • Efekt PLIVAFEM F to preparat zawierający substancje o działaniu ograniczającym rozwój grzybów i mikroorganizmów, przeznaczony do higieny i pielęgnacji zewnętrznych okolic intymnych kobiet. Szczególnie zalecany do codziennej pielęgnacji miejsc intymnych kobiet o zwiększonej podatności na występowanie zakażeń grzybiczych lub będących w trakcie farmakologicznej terapii grzybicy miejsc intymnych. Polecany do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, łagodzi podrażnienia, działa kojąco w przypadku uczucia świądu, pieczenia i dyskomfortu. Neutralizuje przykry zapach i zapewnia uczucie świeżości przez wiele godzin. Posiada zbliżone do fizjologicznego pH, co pomaga przywrócić naturalną równowagę okolic intymnych, nie naruszając naturalnej flory bakteryjnej. Unikalna receptura została przetestowana pod kontrolą lekarzy ginekologów oraz przebadana dermatologicznie. Może być stosowany również przez kobiety w ciąży.
  • Opakowanie100 ml
  • Podmiot odpowiedzialny: TEVA OPERATIONS POLAND SP. Z O.O.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.