Priorin Extra 60 Kapsułek

124.99 124,99 zł
Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
103351
Opis produktu

Priorin Extra 60 Kapsułek - Suplement diety

Priorin Extra zawiera formułę 3Activ+ z biotyną, która pomaga zachować włosy w dobrej kondycji, wpływa na ich prawidłowy stan i zdrowy wygląd.

- Wspomaga proces wzrostu włosa
- Odżywia cebulki włosów od środka
- Pomaga zachować zdrowe i mocne włosy

Co to jest Priorin Extra?
Priorin Extra to specjalnie stworzona unikalna formuła 3Activ+ z dodatkiem biotyny, która pomaga utrzymać zdrowe włosy. Formuła 3Activ+ to połączenie ekstraktu z prosa, L-cystyny i kwasu pantotenowego z biotyną. Zawarta w Priorin Extra biotyna wspomaga utrzymanie zdrowych, pięknych włosów. Priorin Extra może być stosowany w następujących przypadkach:
- narażenia na stres,
- w okresie ciąży i karmienia piersią*,
- w okresie menopauzy*,
- zmian pór roku (wiosna i jesień),
- stosowania diet.
* W okresie ciąży, karmienia piersią oraz w okresie menopauzy przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Działanie:
Priorin Extra zawiera unikalną formułę 3Activ+, która dzięki biotynie przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych i odżywia cebulki włosów od wewnątrz. Unikalna formuła 3Activ+, dzięki biotynie, odgrywa dobroczynną rolę w utrzymaniu zdrowia Twoich włosów.

Dawkowanie:
Priorin Extra można przyjmować o dowolnej porze w ciągu dnia, popijając szklanką wody. Zalecana do spożycia dzienna porcja: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Priorin Extra jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia. W okresie ciąży, karmienia piersią oraz w okresie menopauzy przed spożyciem należy skonsultować się z lekarzem.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. W utrzymywaniu dobrej kondycji zdrowotnej duże znaczenie odgrywa zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Zaleca się stosowanie preparatu Priorin Extra regularnie przez okres około 3 miesięcy. W razie potrzeby suplementację można powtarzać kilka razy w ciągu roku.

Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o.

Priorin Extra 60 Kapsułek Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2010 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego