PROMOCJE Z KARTĄ LIFESTYLE

Postaw na dermokosmetyki! Tylko w dniach 1-6 grudnia zapraszamy na przedświąteczne zakupy do naszych drogerii z Kartą LifeStyle. Wszystkie dermokosmetyki do pielęgnacji i makijażu twarzy oraz pielęgnacji ciała i włosów są dostępne w promocji -40%.
Dermokosmetyki można również kupić online w naszej e-drogerii KUP TERAZ

Dodatkowo, dla posiadaczy naszej Karty LifeStyle, promocja -40% na wszystkie witaminy, minerały, magnezy i wody morskie, dzięki którym Wasz organizm wzmocni się przed nadciągającą świąteczną gorączką. Zapraszamy!

Poznaj naszą pełną ofertę świąteczną MAGIA PREZENTÓW

UWAGA: NIE PRZEGAP MIKOŁAJKOWYCH INSPIRACJI: W DN.1-6.12 ZABAWKI I SŁODYCZE W PROMOCJACH 1+1 za 50%

*Promocja obowiązuje z kartą LifeStyle w dniach 1-6.12.2017 lub do wyczerpania zapasów produktów promocyjnych. Promocja nie dotyczy zestawów prezentowych i świątecznych, gotowych zestawów, opakowań promocyjnych, miniproduktów oraz suplementów diety dla sportowców i produktów na stawy. Limit zakupowy na jednego klienta wynosi 6 sztuk. Rabat naliczany od cen regularnych. Promocja nie łączy się z innymi promocjami. Oferta dotyczy wyłącznie drogerii i perfumerii Super-Pharm. Nie dotyczy aptek. Rabat w promocjach 1+1 jest naliczany od cen regularnych. Za 50% ceny produkt tańszy lub w tej samej cenie. Promocje nie dotyczą zestawów.

Załączniki do pobrania

Regulamin akcji

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Lublinie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 25.02.2015r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie.