Selenacup M Kubeczek Menstruacyjny 1 szt.

69.99 69,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
134547
Opis produktu

Selenacup M Kubeczek Menstruacyjny 1 szt.

Elastyczny kubeczek menstruacyjny wykonany z wysokiej jakości silikonu medycznego. Jest wygodną, bezpieczną, zdrową i przyjazną dla środowiska alternatywą dla tamponów czy podpasek. Możesz go stosować przez wiele lat, a jego cena zwraca się już po czterech miesiącach. Zapewnia dyskretną i komfortową ochronę w czasie menstruacji - do 12 godzin bez wymiany.

Kubeczek Selenacup jest antyalergiczny i nie zaburza naturalnego środowiska pochwy. Ma gładką powierzchnię, więc nie pozostawia włókien namnażających bakterie. Stosując nasz kubeczek możesz uniknąć infekcji grzybiczych i bakteryjnych wywoływanych przez tampony, które wysuszają pochwę, a także pozostawiają włókna. Inaczej niż podpaski Selenacup nie przyczynia się do powstawania warunków sprzyjających infekcjom - wilgoci, podwyższonej temperatury oraz ograniczonego dostępu powietrza.

Czy wiesz, że do wybielania tamponów i podpasek stosuje się chlor, a do dezynfekcji szkodliwe, chemiczne substancje?
Nasz kubeczek został wykonany z najwyższej jakości silikonu, produkowanego z wyłącznym przeznaczeniem medycznym. Nie zawiera żadnych dodatków chemicznych, plastyfikatorów, lateksu, protein, ftalanów, nonylofenolów, pvc, bpa, perfum. Sama dbasz o jego czystość, a do dezynfekcji wystarczy użyć wody.

Kubeczek Selenacup jest aplikowany płycej niż tampon. Nie uszkadza błony śluzowej szyjki macicy i nie powoduje podrażnień ani odparzeń.

Kubeczka nie musisz opróżniać tak często jak konieczne jest wymienianie tamponów czy podpasek. Jest znacznie bardziej pojemny. W zależności od tego jak bardzo obfita jest Twoja miesiączka, możesz go używać bez opróżniania około 8-12 godzin.

Kubeczek jest idealny zarówno na dni bardziej intensywnego krwawienia jak również na końcowe, mniej obfite. Nie musisz martwić się o zapasy artykułów higienicznych o różnym zastosowaniu i pojemności, ponieważ zawsze używasz jednego kubeczka. Jego ogromną zaletą jest możliwość używania również w nocy bez obaw, że przecieknie. Nie przejmujesz się także utylizacją zużytych artykułów higienicznych, ponieważ kubeczek po opróżnieniu i przepłukaniu wodą od razu nadaje się do ponownego użytku.

Kubeczek dopasowuje się do ścianek pochwy, jest miękki i elastyczny, dzięki czemu jest niewyczuwalny i wygodny w użytkowaniu. Jest szczelny i nie przecieka. Sprawi, że poczujesz się bardziej komfortowo i czysto. Nie wydziela nieprzyjemnego zapachu krwi. Możesz go używać bez obaw podczas pływania, treningów fitness, jazdy konnej, jazdy na rowerze, wspinaczki czy uprawiania innych sportów.

Kubeczek zajmuje dużo mniej miejsca niż zapas jednorazowych podpasek lub tamponów. Jest wygodniejszy np. w czasie Twoich podróży.

Selenacup M Kubeczek Menstruacyjny 1 szt. Informacje dodatkowe

  • Kategoria Zdrowie intymne
  • Opakowanie1 szt.
  • Substancja czynna: Hymecromonum
  • Podmiot odpowiedzialny: ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O.O.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.