Ładuję...

Solgar Olejek Czosnkowy

preparat wspomagający układ krążenia
Produkt dostępny
0,29 zł / 1 szt.
Solgar Olejek Czosnkowy Solgar Olejek Czosnkowy
Cena od 29,34 zł Normalna cena 39,99 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Solgar Olejek Czosnkowy - 100 kapsułek

OPIS PRODUKTU

Solgar Olejek Czosnkowy to preparat o działaniu przeciwdrobnoustrojowym (100 kapsułek). Produkt ten zawiera 1mg czystego olejku czosnkowego.

W skład produkt Solgara wchodzi również olej z krokosza barwierskiego zawierający głównie nienasycone kwasy tłuszczowe (ok. 90%) w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe z grupy Omega 6 (ok. 16%).

  • działa przeciwdrobnoustrojowe - przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie
  • działa przeciwmiażdżycowe
  • działa fibrynolityczne - utrzymanie prawidłowej homeostazy krwi
  • hamuje agregację płytek krwi
  • obniża ciśnienie tętnicze
  • działa hypoglikemicznie - obniża poziom glukozy we krwi

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1) kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI

Skład

Zawartość w 1 kapsułce

Olej z krokosza barwierskiego

218 mg

Olejek czosnkowy skoncentrowany
(uzyskany z około 500 mg świeżych główek czosnku)

1 mg

  • Krokosz barwierski – znana naturalna substancja od wielu pokoleń. Jest to roślina z rodziny astrowatych. Olej z krokosza bogaty jest w witaminę A i E oraz w tłuszcze roślinne – kwas linolenowy i kwas oleinowy. Wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, działa ochronnie na układ sercowo-naczyniowy – pomaga utrzymać prawidłową homeostazę krwi, obniża ciśnienie tętnicze, działa przeciwmiażdżycowo oraz hipoglikemicznie, czyli obniża poziom glukozy we krwi. Witamina A wspiera procesy prawidłowego widzenia, a witamina E wykazuje właściwości antyoksydacyjne, czyli chroni przed szkodliwymi wolnymi rodnikami.
  • Olejek czosnkowy – esencja czosnku. Tak jak krokosz barwierski, w swoim składzie zawiera kwas linolowy, którego nośnikiem jest olej szafranowy. Badania dowodzą, że olejek ten charakteryzuje się właściwościami przeciwbakteryjnymi i przeciwgrzybiczymi. Co więcej, substancja ta obniża poziom cholesterolu i działa przeciwmiażdżycowo. Pomaga również utrzymać homeostazę krwi – wykazuje właściwości fibrynolityczne (zapobiega powstawaniu zakrzepów), hamuje agregację płytek krwi i obniża ciśnienie tętnicze. Czosnek to także substancja hipoglikemizująca, czyli obniżająca poziom cukru we krwi.

Cechy produktu: bezglutenowy, bezmleczny

Okres stosowania: 100 dni

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Solgar

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online