Ładuję...

Solgar Super Acai

preparat wspomagający układ krążenia
Produkt dostępny
1,77 zł / 1 szt.
Solgar Super Acai Solgar Super Acai
Cena od 88,57 zł Normalna cena 129,99 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Solgar Super Acai Ekstrakt Brazylijskie Jagody - 50 kapsułek

OPIS PRODUKTU

Solgar Super Acai Ekstrakt Brazylijskie Jagody - 50 kapsułek

Solgar Super Acai Ekstrakt Brazylijskie Jagody to preparat wspomagający krążenie (50 kapsułek). Preparat Solgara zawiera świeży standaryzowany ekstrakt z owoców brazylijskiej jagody Acai (Euterpe oleracea).

Owoc Acai charakteryzuje duży potencjał antyoksydacyjny. Badania wykazały, że jest  w nim znacznie więcej silnie aktywnych antyoksydantów niż w czerwonych winogronach i nawet 30 krotnie więcej niż w czerwonym winie. Ta super jagoda posiada udokumentowany wysoki potencjał prozdrowotny, który zawdzięcza swojemu wyjątkowemu składowi i warunkom klimatycznym, w których rośnie. Do tej pory nie znaleziono na świecie owocu, który pod względem wartości odżywczej mógłby z nią konkurować.

DAWKOWANIE

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe dwie (2) kapsułki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI

Skład

Zawartość w 2 kapsułkach

Ekstrakt z Acai

150 mg

  • Ekstrakt z Acai – Jagody Acai (Euterpe oleracea) to skarb amazońskich lasów o prozdrowotnych właściwościach. Zawierają kwasy tłuszczowe – jednonasycone i wielonienasycone, fitosterole, błonnik pokarmowy, białko, a także witaminy z grupy B, witaminy A i E i takie składniki mineralne jak m.in. magnez, miedź, cynk, mangan, selen, krzem i molibden. Jagody Acai wykazują niespotykane właściwości antyoksydacyjne – usuwają wolne rodniki, które wywołują takie choroby jak np. nowotwory, chorobę niedokrwienną serca i artretyzm. Wspierają również układ odpornościowy. W Jagodach Acai znajdują się także takie substancje jak flawony, flawonoidy oraz izoflawonoidy, które niszczą lub hamują rozwój bakterii i wirusów. Związki występuje w jagodach acai regulują również ciśnienie krwi, poziom cholesterolu i cukru w organizmie, działają wzmacniająco na mięsień sercowy i naczynia krwionośnie. Dzięki zawartości karotenoidów jagody acai wykazują działanie ochronne na narząd wzroku. Obecne polifenole działają ochronnie na układ pokarmowy – zapobiegają powstawaniu wrzodów trawiennych, refluksu i wspierają detoksykację organizmu. 

Cechy produktu: bezglutenowy, bezmleczny, koszerny

Okres stosowania: 25 dni

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Solgar

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online