Stoppot Duo Zasypka 30 g

35.99 35,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
35992
Opis produktu

Stoppot Duo Zasypka 30 g

Wskazania:
Nadmierna potliwość stóp.

Dawkowanie:
Wieczorem tuż przed snem dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie. Aby ułatwić przyklejenie się pudru do skóry powinna ona pozostać mokra, ale nie ociekająca wodą. Nadmiar wody należy zebrać mokrym ręcznikiem lub dłonią. Dokładnie i obficie rozprowadzić puder w miejscach o wzmożonej potliwości, czyli na spodniej części stóp oraz między i pod palcami. Niezwłocznie po tym wymyć dłonie. Zawartość opakowania wystarcza na jedną do dwóch aplikacji. Ostrożnie założyć na stopy czyste i obcisłe skarpety, uważając aby nie zatrzeć pudru. Niezwłocznie położyć się do snu unikając nadmiernego chodzenia.

Po około 6-8 godzinach dokładnie umyć stopy mydłem w ciepłej wodzie i założyć czyste skarpety. Dłuższe działanie pudru może spowodować nadmierne wysuszenie skóry. Osoby o delikatnej skórze powinny skrócić czas zabiegu poniżej 6 godzin.

Przeciwwskazania:
Nie stosować preparatu w przypadku ran, otarć, owrzodzeń skóry stóp lub uczulenia na składniki. Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia (brak stosowanych badań klinicznych).

Stoppot Duo Zasypka 30 g Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.