Swanson Witamina C 100% Czystości

67.97 67,97 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
p_17106
Opis produktu

Swanson Witamina C 100% Czystości - proszek 454g

Witamina C jest aktywatorem wielu enzymów i odgrywa ważną rolę w oddychaniu komórkowym. Ponadto kwas askorbinowy bierze udział w wielu reakcjach metabolicznych organizmu takich jak np. synteza i aktywacja adrenaliny, stymuluje produkcję kolagenu, z którego jest produkowana tkanka łączna (co prowadzi do prawidłowego funkcjonowania kości, zębów, chrząstek, dziąseł, skóry i naczyń krwionośnych), karnityny oraz działa antyoksydacyjnie. Dzięki właściwościom przeciwutleniającym witamina C pełni ochronną rolę w chorobach serca i naczyń krwionośnych. Bierze udział w procesie krwiotworzenia, a także jest aktywatorem różnych układów enzymatycznych i hormonów.

Kwas askorbinowy aktywizuje system immunologiczny, kontroluje stężenie cholesterolu we krwi - obniża stężenie frakcji LDL cholesterolu ("zły" cholesterol) oraz trójglicerydów, a podwyższa frakcję HDL cholesterolu ("dobrego" cholesterolu), zapobiega miażdżycy i chorobie wieńcowej, obniża ciśnienie krwi.

 Skład

1 miarka (1g)

Referencyjna

Wartość Spożycia

Witamina C (kwas l-askorbinowy)

1g

1250 %


Skład:
witamina C (kwas l-askorbinowy)

Dawkowanie:
Jedna miarka dziennie wymieszana z pożywieniem lub napojem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Swanson Witamina C 100% Czystości Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.