Theraflu ExtraGrip Saszetki, 6 sasz., 10 sasz., 14 sasz.

Produkt dostępny

Theraflu ExtraGrip Saszetki, 6 sasz., 10 sasz., 14 sasz. Theraflu ExtraGrip Saszetki, 6 sasz., 10 sasz., 14 sasz.
Cena od 20,45 zł
Produkt dostępny

Opis produktu

Theraflu ExtraGrip 14 Saszetek 

Lek Theraflu ExtraGrip zawiera jako substancje czynne:

Paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, oraz maleinian feniraminy - substancję antyhistaminową łagodzącą objawy uczuleniowe, takie jak: kichanie, świąd lub przekrwienie błony śluzowej nosa i zatok.

Theraflu Extra Grip stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak:

  • gorączka,
  • dreszcze,
  • bóle mięśni,
  • bóle kostno-stawowe,
  • bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa,
  • nadmierna wydzielina śluzowa z nosa,
  • kichanie.

Dawkowanie:

  • Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin.
  • Zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej, ale nie wrzącej wody.
  • Wypić po wystygnięciu do odpowiedniej temperatury.
  • Nie stosować więcej niż 3-4 saszetki w ciągu doby.
  • Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Skład: 1 saszetka zawiera:

substancje czynne: paracetamol 650mg, chlorowodorek fenylefryny 10mg, maleinian feniraminy 20mg,

substancje pomocnicze: sacharozę, acesulfam 650mg, żółcień chinolinową (E 104), żółcień pomarańczową, maltodekstrynę M100, krzemionkę koloidalną uwodnioną, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

Informacje dodatkowe

Kategoria
Substancja czynna: Pheniramini mal., Phenyleph.
Typ leku: OTC - lek bez recepty
Podmiot odpowiedzialny: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Dostępność w Aptekach

Theraflu Extragrip 14 saszetek

Theraflu ExtraGrip Saszetki, 6 sasz., 10 sasz., 14 sasz.

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.