Uriage Eau Thermale

14.31 14,31 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
BESTSELLER
PROMOCJA
p_2639
Opis produktu

Uriage - woda termalna

Woda Termalna Uriage to wyjątkowo aktywna woda termalna o unikalnym działaniu. Jest to woda izotoniczna, przez co nie narusza kształtu i integralności komórek skóry, dzięki czamu działa w idealnej osmozie ze skórą i nie wymaga osuszania po aplikacji. Izotoniczność oraz najwyższa i unikalna koncentracja soli mineralnych (11 g/l) zbliżona do NMF skóry (Naturalnego Czynnika Nawilżającego) sprawiają, że Woda Termalna Uriage doskonale nawilża skórę, a także zapewnia unikalne właściwości terapeutyczne. Ponadto Woda Termalna Uriage wykazuje działanie przeciwzapalne, koi i łagodzi podrażnienia, wzmacnia barierę skórną, a także działa przeciwrodnikowo.

Uriage Eau Thermale Informacje dodatkowe

  • Kategoria Oczyszczanie twarzy
  • Przeznaczenie do każdego typu skóry, do skóry alergicznej, do skóry atopowej, do skóry dojrzałej, do skóry mieszanej, do skóry normalnej, do skóry odwodnionej, do skóry podrażnionej, do skóry suchej, do skóry tłustej, do skóry trądzikowej, do skóry wrażliwej
  • Postać spray
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi.