Yotuel All In One Snow Mint Pasta do zębów 75 ml

35.19 35,19 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
126611
Opis produktu

Yotuel All In One Snow Mint Pasta do zębów 75 ml - Wybielająca pasta do zębów

Yotuel All In One - Snowmint - to luksusowa, hiszpańska wybielająca pasta do zębów, która dodatkowo regeneruje szkliwo i jest przeznaczona do codziennego użytku. Dzięki niskiemu współczynnikowi ścieralności - 40 RDA, pasta Yotuel czyści i bezpiecznie wybiela zęby. Działanie naturalnych enzymów, a nie mechaniczne ścieranie szkliwa powoduje, że jest to formuła w pełni skuteczna, nowoczesna i wygodna.

Najważniejsze zalety pasty Yotuel All In One
- Pasta znacząco wyróżnia się bardzo niskim współczynnikiem ścieralności 40 RDA, dzięki czemu nie ściera szkliwa jak inne pasty.
- Zawiera aktywny fluor 0,32% (1470 ppm) oraz xylitol (11%) do walki z próchnicą. Zawarte w paście naturalne enzymy i xylitol są po to, by niwelować przebarwienia, płytkę nazębną oraz kamień nazębny nie powodując przy tym abrazji (mechanicznego zeskrobywania, a przez to uszkadzania szkliwa).
- Pasta nie zawiera detergentów (mających na celu tworzenie piany podczas mycia zębów), dzięki czemu używając pasty Yotuel unikniemy takich problemów w jamie ustnej, jak afty czy wrzody.
- Zawiera fluorek potasu dzięki czemu nie powoduje nadwrażliwości.
- Pasta jest tak delikatna i przyjazna dla zębów, że można ją stosować codziennie.

Substancje aktywne:
- Fluorek Sodu (0,32%) podnosi odporność szkliwa i zębiny na działanie próchnicy
- Xylitol (11%) to alkoholowa pochodna cukru. Występuje naturalnie np. w rodzynkach, truskawkach, śliwkach, kalafiorze czy cebuli. Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzono, że xylitol może mieć wpływ na zwiększenie mineralizacji szkliwa lub na ograniczenie jego demineralizacji. Zaobserwowano także istotny wpływ xylitolu na redukcję osadu nazębnego oraz na hamowanie rozwoju drobnoustrojów związanych z tworzeniem płytki nazębnej. Działa przeciwpróchniczo.
- Nadtlenek karbamidu środek wybielający stosowany przy profesjonalnym wybielaniu w gabinetach stomatologicznych.
- Fluorek potasu chroni przed nadwrażliwością

Sposób użycia:
Czyścić zęby 2-3 razy dziennie, nie myć zębów bezpośrednio po posiłku. Należy odczekać ok 15-20 minut. Nałożyć niewielką ilość pasty na szczoteczkę (najlepiej na suchą szczoteczkę) i szczotkować zęby ok 2 minut. Wypłukać usta niewielką ilością wody.

Podmiot odpowiedzialny: BHZ ATOS MM

Yotuel All In One Snow Mint Pasta do zębów 75 ml - Informacje dodatkowe

  • KategoriaWybielanie zębów
  • Opakowanie75 ml
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.