Yotuel Classic Wybielająca Pasta do zębów 50 ml

23.19 23,19 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
16994
Opis produktu

Yotuel Classic Wybielająca Pasta do zębów 50 ml - Jedna z trzech pierwszych nowoczesnych past do zębów na świecie.

Posiada najniższy na świecie współczynnik ścieralności 36 RDA (wynik 10 lat badań naukowych firmy Biocosmetics z Hiszpanii). Dzięki temu idealnie nadaje się do codziennego użytku. Unikalna pasta, która jednocześnie wybiela zęby, usuwa przebarwienia oraz zapobiega tworzeniu się złogów nazębnych i powstawaniu kamienia nazębnego.

- Wyróżnia się najniższym współczynnikiem ścieralności (36 RDA)
- Pasta nie zawiera detergentów (mających na celu tworzenie piany podczas mycia zębów), dzięki czemu stosując pastę Yotuel unikniemy takich problemów jamy ustnej jak afty czy wrzody
- Zawarte w paście naturalne enzymy i xylitol są po to, by redukować przebarwienia, płytkę nazębną oraz kamień nazębny nie powodując przy tym zjawiska abrazji (ścierania i drapania zębów)
- Zawiera aktywny fluor 0,22% (1000ppm) oraz xylitol do walki z próchnicą
- Nie powoduje nadwrażliwości
- Jest tak delikatna dla Twoich zębów, że możesz ją stosować kilka razy w ciągu dnia.

Sposób działania wybielającej pasty Yotuel:
Pasta Yotuel to "inteligentna" pasta wybielająca z systemem AIRLIFT. System ten nie zawiera detergentów i działa na płytkę bakteryjną poprzez enzym ¬ papainę. Dzięki temu dochodzi do rozluźnienia osadu i kamienia nazębnego, przez co mogą być one usunięte przez pastę o bardzo małym współczynniku ścieralności RDA 36. W paście zawarty jest również xylitol.

Xylitol to alkoholowa pochodna cukru. Występuje naturalnie np. w rodzynkach, truskawkach, śliwkach, kalafiorze czy cebuli. Na podstawie przeprowadzonych badan stwierdzono, że xylitol może mieć wpływ na zwiększenie mineralizacji szkliwa lub na ograniczenie jego demineralizacji. Zaobserwowano także istotny wpływ xylitolu na redukcję osadu nazębnego oraz na hamowanie rozwoju drobnoustrojów związanych z tworzeniem płytki nazębnej.

Sposób użycia:
Czyścić zęby 2-3 razy dziennie, nie myć zębów bezpośrednio po posiłku. Należy odczekać ok 15-20 minut. Nałożyć niewielką ilość pasty na szczoteczkę (najlepiej na suchą szczoteczkę) i szczotkować zęby około 2 minut. Wypłukać usta niewielką ilością wody.

Podmiot odpowiedzialny: BHZ ATOS MM

Yotuel Classic Wybielająca Pasta do zębów 50 ml - Informacje dodatkowe

  • KategoriaWybielanie zębów
  • Opakowanie50 ml
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.