*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

1WW Płynna Glukoza z Magnezem Smak Truskawkowy, 10 szt.

preparat wspomagający utrzymanie prawidłowego stężenia glukozy we krwi

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 48h

Sprawdź dostępność w aptekach

1WW Płynna Glukoza z Magnezem Smak Truskawkowy, 10 szt. 1WW Płynna Glukoza z Magnezem Smak Truskawkowy, 10 szt.
Cena od 38,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 48h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Do czego służy 1WW Płynna Glukoza w Saszetkach?

Płynna Glukoza 1WW to produkt w płynnej formie o smaku truskawkowym dostępny w postaci 10 saszetek po 12 ml każda. Jest to szybko wchłaniająca się glukoza, która może być przydatna w sytuacjach, gdy istnieje ryzyko hipoglikemii, czyli gwałtownego spadku poziomu glukozy we krwi. W takich przypadkach szybka suplementacja glukozą może być niezbędna i może pomóc w przywróceniu prawidłowego poziomu cukru we krwi.

Właściwości i zastosowanie:

- hipoglikemia;

Zalecane spożycie:

Dzięki prostemu i wygodnemu sposobowi użycia Płynna Glukoza 1 WW jest łatwa do stosowania, co jest szczególnie istotne w sytuacjach, gdy szybka suplementacja glukozą jest potrzebna. Oto kroki, jakie można podjąć, aby skorzystać z tego produktu:

1. Rozerwanie saszetki: Zacznij od rozerwania saszetki w miejscu nacięcia. Zwykle saszetki są tak zaprojektowane, aby można je łatwo otworzyć.

2. Wyciśnięcie zawartości: Następnie, używając dwóch palców, wyciśnij zawartość saszetki do ust. Pamiętaj, że celem jest dostarczenie organizmowi glukozy, więc staraj się, aby jak najwięcej produktu trafiło do jamy ustnej, aby można było to jak najszybciej wchłonąć.

3. Połykanie: Po wyciśnięciu zawartości saszetki do ust, połykaj zawartość. Pamiętaj, że celem jest dostarczenie glukozy do organizmu, aby podnieść poziom cukru we krwi.

4. Monitorowanie: Po przyjęciu płynnej glukozy warto monitorować poziom cukru we krwi, aby upewnić się, że osiągnął on prawidłowy poziom. W miarę potrzeby można podjąć kolejne kroki, aby uzyskać odpowiednią kontrolę nad hipoglikemią.

Warunki przechowywania:

- przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci;
- preparat należy przechowywać w temperaturze poniżej 25 °C,
- chronić przed światłem i wilgocią.

Ostrzeżenia:

- hipoglikemia jest szczególnie niebezpieczna i może prowadzić do poważnych konsekwencji, dlatego ważne jest, aby szybko ją zidentyfikować i odpowiednio zareagować. Zaleca się przyjęcie 10-20 g szybkodziałających węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym w przypadku hipoglikemii;
- Płynna Glukoza 1WW może być jednym z produktów, które można wykorzystać w takiej sytuacji. Jednakże zawsze ważne jest skonsultowanie się z lekarzem w przypadku poważnych problemów z poziomem glukozy we krwi, aby uzyskać odpowiednie wskazówki dotyczące leczenia i suplementacji.

Podmiot odpowiedzialny:

MED MESS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Włókiennicza 98
04-964 Warszawa

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka 1 WW
Typ produktu
Typ produktu Suplement diety
Typ produktu: Suplement diety

Składniki

Glukoza - 38%, Maltoza - 33%, Woda - 18, 9%, Fruktoza - 9%, Magnez (chlorek magnezu) - 1% , Substancja smakowa około - 0, 1%
1 saszetka zawiera policzalną ilość węglowodanów i odpowiada około 1WW. Elastyczna, aluminiowa saszetka doskonale chroni Płynną Glukozę 1 WW przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak nacisk czy woda. To czyni Płynną Glukozę 1 WW idealnym kompanem, gdy jesteś w podróży lub gdy uprawiasz sporty takie jak np. żeglarstwo, joging, czy jazda na rowerze.