*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Aboca Immunomix Ochrona Nosa Spray Do Nosa, 30 ml

spray do nosa

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

169,97 zł / 100 ml
Aboca Immunomix Ochrona Nosa Spray Do Nosa, 30 ml Aboca Immunomix Ochrona Nosa Spray Do Nosa, 30 ml
Cena od 50,99 zł Cena regularna 61,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Aboca ImmunoMix Ochrona Nosa Spray 30 ml

Aboca ImmunoMix spray to wyrób medyczny w postaci atomizeru do nosa, stosowany do ochrony błony śluzowej nosa przed wirusami i bakteriami. Dodatkowo Aboca ImmunoMix pomaga upłynnić i usunąć nadmiar śluzu oraz znajdujące się w nim czynniki patogenne, które mogą być przyczyną infekcji górnych dróg oddechowych. Preparat zalecany jest dla dorosłych i dzieci już od 2. roku życia. Nie zawiera konserwantów.

Aboca ImmunoMix - właściwości:
- preparat tworzy warstwę mukoadhezyjną, która pomaga w ochronie błony śluzowej przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wirusy i bakterie oraz zachowuje integralność bariery nabłonkowej,
- zbilansowana, standaryzowana osmolarność oraz fizyczne działanie myjące pomaga upłynnić i usunąć nadmiar śluzu oraz znajdujące się w nim czynniki patogenne.,
- aromaty z kosodrzewiny i mięty dają uczucie świeżości,
- produkt działa za pomocą niefarmakologicznego mechanizmu funkcjonowania i w przeciwieństwie do innych leków stosowanych do nosa, może być stosowany także przez dłuższy czas, ponieważ nie podrażnia i nie wysusza błony śluzowej nosa.

Dawkowanie:
- dzieci od 2. do 6. roku życia - rozpylić produkt jednokrotnie w obydwu nozdrzach,
- dzieci od 6. do 12. roku życia - rozpylić produkt jednokrotnie w obydwu nozdrzach, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację,
- dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli - rozpylić produkt dwukrotnie w obydwu nozdrzach, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację,
- zaleca się stosowanie preparatu kilka razy w ciągu dnia, w krótkich odstępach czasu,
- po użyciu wyczyścić atomizer za pomocą wilgotnej szmatki.

Sposób użycia:

Dla dzieci od 2. do 6. roku życia: rozpylić produkt jednokrotnie w obydwu nozdrzach.
Dla dzieci od 6. do 12. roku życia: rozpylić produkt jednokrotnie w obydwu nozdrzach, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację.
Dla dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia: rozpylić produkt dwukrotnie w obydwu nozdrzach, wydmuchać nos i powtórzyć aplikację.
Zaleca się stosowanie ImmunoMix Ochrona nosa kilka razy w ciągu dnia w krótkich odstępach. Po każdym użyciu wyczyścić atomizer za pomocą czystej, wilgotnej szmatki i dokładnie wysuszyć. Aby uniknąć ewentualnego rozprzestrzeniania się czynników patogennych, produkt powinien być używany tylko przez jedną osobę.

Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki preparatu,
- stosować wyłącznie do nosa.

Producent:
Aboca Polska Sp.z o.o.
ul. Oswobodzenia 1
40-403 Katowice

Dodatkowe informacje

Kategoria
Marka
Marka ABOCA POLSKA
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
Typ produktu: Wyrób medyczny

Składniki

Frakcja taninowa (z oczaru wirginijskiego), frakcja fenolowa (z czarnego bzu), halit (sól pozyskiwana metodą wydobywczą, nieprzetwarzana chemicznie), woda, gliceryna roślinna, naturalny aromat z kosodrzewiny i naturalny aromat z mięty. Produkt charakteryzujący się całkowitą zawartością polifenoli jako pirogalol ≥ 80 µg /ml i zawierający halit ≥ 200 µg /ml.