Acatar Complex 28 Tabletek

29.99 29,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
114537
Opis produktu

Acatar Complex 28 Tabletek

Wskazania

Acatar Complex to nowatorski suplement diety stworzony dla zdrowia Twoich zatok.To specjalnie skomponowana formuła wyselekcjonowanych składników zawierająca ekstrakty roślinne korzystnie wpływające na górne drogi oddechowe.
Zawiera opatentowany składnik ParActin - ekstrakt z Aridrographis paniculata, który wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu zachodzące w górnych drogach oddechowych, w tym w zatokach. Skuteczność działania ParActin jest potwierdzona klinicznie.
Acatar Complex dzięki zawartości witaminy C korzystnie wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia, aby wrócić do dobrej formy.
Przyczynia się do ochrony organizmu przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych dzięki zawartości ekstraktu z werbeny.
Połączenie witamin A, C, D3 z ekstraktem z kwiatu czarnego bzu oraz cynkiem wspiera fizjologiczną odporność organizmu w okresie zwiększonego ryzyka infekcji.
Suplement diety Acatar Complex korzystnie wpływa na górne drogi oddechowe. Bogaty skład złożony z witamin i wielu ekstraktów roślinnych działa kompleksowo - udrażnia zatoki, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo

Acatar Complex 28 Tabletek Informacje dodatkowe

  • Kategoria Katar
  • Opakowanie28 tabl.
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: USP ZDROWIE SP. Z O.O
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25 lutego 2015r., przez Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Lublinie