*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Acnemy Zitless, 5 szt.

plasterki na wypryski

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Acnemy Zitless, 5 szt. Acnemy Zitless, 5 szt.
Cena od 59,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Poznaj plastry punktowe na wypryski!

Zitless®, punktowe plastry na wypryski, to wróg stanów zapalnych, będących na początkowym etapie powstawania, (tak, tych, które nie są jeszcze dobrze widoczne, ale często są bardzo bolesne).

Działanie i właściwości:

To opatrunek wypełniony 24 stożkowymi mikrozbiornikami zawierającymi unikalną mieszanką składników, takich jak retinol, kwas salicylowy, kwas hialuronowy, niacynamid i oligopeptyd-76, najlepszych substancji do walki z trądzikiem. Po nałożeniu mikrozbiorniki uwalniają składniki aktywne i rozwiązują problem u jego źródła. Bez obaw, nie ranią skóry. Pozostaw plaster na minimum dwie godziny. Voila! Twój stan zapalny zmniejszy się, a może nawet zniknie. W opakowaniu znajduje się 5 szt. plastrów Zitless®.

Sposób użycia:

Przed aplikacją plastra nie nakładaj wcześniej żadnego produktu. Wyciągając go z opakowania usuń ostrożnie folie ochronną i unikaj dotykania jego wewnętrznej strony dłońmi. Naklej plaster na suchą i czystą skórę. Pozostaw przez minimum 2 h, najlepiej na całą noc. Jeśli na powierzchni zmiany widoczna jest ropa, zamiast Zitless® zastosuj Dryzit®.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Postać
Postać Plaster
Przeznaczenie
Przeznaczenie do skóry mieszanej, do skóry tłustej, do skóry trądzikowej
Marka
Marka Acnemy

Składniki

Sodium Hyaluronate, Niacinamide, Oligopeptide-76, Sodium Hydroxide, Pentylene Glycol, Lecithin, Salicylic Acid, Retinol, Polysorbate 20, Potassium Phosphate, Water