*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Acnemy Zitproof Nose, 10 szt.

plasterki na wypryski

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Acnemy Zitproof Nose, 10 szt. Acnemy Zitproof Nose, 10 szt.
Cena od 92,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Poznaj hydrokoloidowe plastry na nos!

Pożegnaj się ze stanami zapalnymi i zaskórnikami dzięki Zitproof® Nose, hydrokoloidowym plastrom na nos Acnemy, które szybko i bez wysiłku oczyszczają pory i poprawiają wygląd skóry.

Działanie i właściwości:

Już po 1 aplikacji nadmiar sebum i martwe komórki, które zatykają pory, zostaną zredukowane. Co jest w tym najlepsze? Plastry są bardzo elastyczne i można je delikatnie usunąć bez pozostawiania śladów i wywołania podrażnień. Jak działa Zitproof® Nose? Plastry zostały opracowane na bazie hydrokoloidowej wzbogaconej kwasem salicylowym, który działa synergistycznie, głęboko oczyszczając pory, rozpuszczając zanieczyszczenia oraz sebum, pozostawiając skórę czystą, gładką, wolną od niedoskonałości i ze zwężonymi porami.

Sposób użycia:

Umieść plaster na nosie (skóra musi być czysta oraz sucha) i pozostaw na 6 do 8 godzin. Kiedy plaster stanie się biały lub matowy, czas go usunąć, zabierając ze sobą całe sebum i niedoskonałości, które znajdowały się w porach. To jest takie proste.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Postać
Postać Plaster
Przeznaczenie
Przeznaczenie do skóry mieszanej, do skóry tłustej, do skóry trądzikowej
Marka
Marka Acnemy

Składniki

Styrene/isoprene Copolymer, Hydrogenated Poly (C6-20 Olefin), Cellulose Gum, Polyisobutene, Salicylic Acid, Asiaticoside,  Madecassic Acid, Asiatic Acid