Activ Plast Antycellulitowe Plastry 10 szt.

20.99 20,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
134118
Opis produktu

Activ Plast Antycellulitowe Plastry 10 szt.

Innowacyjne plastry Active Plast działają na zasadzie drenażu i wygładzenia skóry, wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej. Badania efektywności produktu prowadzone były przez 20 dni i 12 godzin na dobę, wykazały znaczną poprawę skóry uzyskując efekt ujędrnienia i wygładzenia miejsc objętych cellulitem. Niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry wywołanymi przez cellulit. Substancje zawarte w plastrach przyczyniają się do zmniejszenia depozycji tkanki tłuszczowej. Szczegółowe testy wykazały znaczną poprawę skóry oraz widoczne zmniejszenie „skórki pomarańczowej” w najbardziej widocznych miejscach.

- Wygładzają i ujędrniają skórę
- Redukują tkankę tłuszczową
- Zmniejszają cellulit
- Oparte na naturalnych składnikach

Plastry zawierają składniki aktywne:
- Kofeina - działa pobudzająco, wykazuje działanie wyszczuplające i detoksykujące, redukuje objętość komórek tłuszczowych
- Karnityna - przyśpiesza proces spalania tłuszczy
- Ginkgo biloba - poprawia micro krążenie krwi
- Wyciąg z kasztanowca - wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe

Sposób użycia:
Przed aplikacją upewnij się, że skóra jest czysta i sucha. Wyciągnij plaster z opakowania, usuń część ochronną zwracając uwagę aby nie dotknąć i nie ubrudzić powierzchni klejącej i umieść plaster w miejscu dotkniętym cellulitem. Następnie zdejmij niebieską powlokę zabezpieczającą i pozostaw aktywnie działający plaster na skórze do 12 godzin. Tylko do użytku zewnętrznego.

Bezpieczeństwo:
Zaleca się przerwanie stosowania jeśli pojawi się podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.

Activ Plast Antycellulitowe Plastry 10 szt. Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 08.03.2005r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.