Ładuję...

Activ Plast Antycellulitowe Plastry 10 szt.

Produkt dostępny
Activ Plast Antycellulitowe Plastry 10 szt. Activ Plast Antycellulitowe Plastry 10 szt.
19,35 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Activ Plast Antycellulitowe Plastry 10 szt.

Innowacyjne plastry Active Plast działają na zasadzie drenażu i wygładzenia skóry, wpływając na redukcję tkanki tłuszczowej. Badania efektywności produktu prowadzone były przez 20 dni i 12 godzin na dobę, wykazały znaczną poprawę skóry uzyskując efekt ujędrnienia i wygładzenia miejsc objętych cellulitem. Niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry wywołanymi przez cellulit. Substancje zawarte w plastrach przyczyniają się do zmniejszenia depozycji tkanki tłuszczowej. Szczegółowe testy wykazały znaczną poprawę skóry oraz widoczne zmniejszenie „skórki pomarańczowej” w najbardziej widocznych miejscach.

- Wygładzają i ujędrniają skórę
- Redukują tkankę tłuszczową
- Zmniejszają cellulit
- Oparte na naturalnych składnikach

Plastry zawierają składniki aktywne:
- Kofeina - działa pobudzająco, wykazuje działanie wyszczuplające i detoksykujące, redukuje objętość komórek tłuszczowych
- Karnityna - przyśpiesza proces spalania tłuszczy
- Ginkgo biloba - poprawia micro krążenie krwi
- Wyciąg z kasztanowca - wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe

Sposób użycia:
Przed aplikacją upewnij się, że skóra jest czysta i sucha. Wyciągnij plaster z opakowania, usuń część ochronną zwracając uwagę aby nie dotknąć i nie ubrudzić powierzchni klejącej i umieść plaster w miejscu dotkniętym cellulitem. Następnie zdejmij niebieską powlokę zabezpieczającą i pozostaw aktywnie działający plaster na skórze do 12 godzin. Tylko do użytku zewnętrznego.

Bezpieczeństwo:
Zaleca się przerwanie stosowania jeśli pojawi się podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę.

Dodatkowe informacje

Opakowanie
Opakowanie 10 szt.
Typ leku: Wyrób medyczny leczniczy
Podmiot odpowiedzialny: SIROWA Poland Sp. z o.o.

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online