Allnutrition Diosminal

19.89 19,89 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
p_20382
Opis produktu

Allnutrition Disominall C Kapsułki 

Disminall to suplement diety, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, oparty o mikronizowaną frakcję flawonową oraz ekstrakt z kwiatu ruszczyka kolczastego Ruscus aculeatus z dodatkiem witaminy C.

Diosminall dzięki mikronizowanej frakcji flawonowej zawiera bogate składniki takie jak : diosminę oraz hesperydynę.

  • Diosmina jest naturalnym związkiem chemicznym, należącym do grupy flawonoidów. Flawonoidy pozyskuje się głównie z miąższu, skóry i pestek owoców cytrusowych. Flawonoidy w roślinie odpowiedzialne są m.in. za zwalczanie atakujących roślinę insektów i grzybów, chronią roślinę przed nadmiarem promieniowania ultrafioletowego oraz działają jako antyutleniacze. Diosmina w układzie pokarmowym jest przekształcona przy udziale flory bakteryjnej w diosmetynę ta zaś jest metabolizowana do kwasów fenolowych i/lub ich pochodnych i wydalana z moczem. Niewchłonięta diosmina jest wydalana z kałem. Diosmina w składzie z hesperydyną oraz witaminą C polecana jest do uzupełniania diety wspomagającej układ krążenia.
  • Hesperydryna organiczny związek chemiczny będący glikozydem hesperetyny zaliczanej do flawanonów będących rodzajem flawonoidów. Dawniej nazywana witaminą P2. Wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, głównie wspomagając syntezę kolagenu i prawidłowe utrzymanie ich struktur.
  • Ruszczyk kolczasty to roślina należy do rodziny Ruscaceae (inaczej myszopłoch kolczasty) wywodząca się z rejonu Morza Śródziemnego. Owocem jest kulista, czerwono zabarwiona jagoda, dojrzewająca we wrześniu i pozostająca na roślinie przez całą zimę. Zbioru kłącza dokonuje się późną jesienią. Do połowy XX wieku ruszczyk stosowany był w medycynie naturalnej i ziołolecznictwie, dopiero później uznano lecznicze właściwości tej rośliny.
  • Myszopłoch kolczasty to roślina o wielu zastosowaniach i właściwościach, z których najważniejsza jest jednak jego aktywność w stosunku do układu krążenia.

Witamina C pomaga w:

- prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych
- prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
- prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry
- ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
- prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości
- Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz zwiększa przyswajanie żelaza.

Skład: 

Mikronizowana frakcja flawonowa, ekstrakt z kwiatu ruszczyka kolczastego Ruscus aculeatus, otoczka kapsułki: żelatyna, witamina C (kwas L-askorbinowy), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: tlenek tytanu

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie popijając wodą.

Allnutrition Diosminal Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.