Allnutrition L-Carnitine Fit Body

43.25 43,25 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
p_20391
Opis produktu

Allnutrition L-Carnitine Fit Body Kapsułki

Allnutrition L-Carnitine Fit Body  to produkt zawierający bardzo dobrze przyswajalną, płynną L-karnitynę w formie łatwych do połknięcia kapsułek żelowych. L-karnityna wspomaga proces wytwarzania energii z tłuszczu. Dodatkowo preparat został wzbogacony witaminą C.

  • L-karnityna to witaminopodobna substancja o ważnej fizjologicznie roli, występująca naturalnie w pokarmach pochodzenia zwierzęcego oraz syntetyzowana w organizmie człowieka z aminokwasów lizyny i metioniny. Obecna jest w tkance mięśniowej i w sercu, a także w tkance nerwowej. L-karnityna bierze udział w metabolizmie lipidów pełniąc rolę swoistego transportera długołańcuchowych kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórkowych umożliwiając tym samym ich spalanie i produkcję energii. Oprócz tego karnityna wykazuje aktywność antyoksydacyjną.
  • Witamina C pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu odpornościowego, jest najbardziej znanym antyoksydantem. Dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym pełni ochronną rolę w organizmie. Oprócz tego witamina C stymuluje produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry i zębów

Dawkowanie: 

2 kapsułki dziennie, najlepiej stosować rano po przebudzeniu oraz przed treningiem. Należy popić wodą.

Skład: 

L-karnityna, kwas askorbinowy - witamina C, żelatynowa otoczka kapsułki.

Dzienna Porcja (2 kapsułki) zawiera: l-karnityna 1560mg, witamina C 40mg (50%)*.

Allnutrition L-Carnitine Fit Body Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.