Apap Caps 500 mg 10 Kapsułek

9.57 9,57 zł
Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
137641
Opis produktu

Apap Caps to kapsułki miękkie zawierające 500 mg paracetamolu, który ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, przeznaczone dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia. Apap Caps stosowany w bólach różnego pochodzenia: ból głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle miesiączkowe, gorączka np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia: ból głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle miesiączkowe, gorączka np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Dawkowanie: Zazwyczaj stosowana dawka leku to:

Dorośli: 1-2 kaps. 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 kaps. w ciągu doby).
Dzieci powyżej 12 lat: 1 kaps.3 do 4 razy na dobę.

Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami.
Należy zasięgnąć opinii lekarza jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni.

Skład: 1 kaps zawiera substancję czynną: paracetamol 500 mg;

Apap Caps 500 mg 10 Kapsułek Informacje dodatkowe

  • Kategoria Tabletki przeciwbólowe
  • Opakowanie10 kaps.
  • Substancja czynna: Paracetamolum
  • Typ Leku: OTC
  • Podmiot odpowiedzialny: SIROWA Poland Sp. z o.o.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2010 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego