Apap Ice Chłodzący Plaster Hydrożelowy 2 szt.

9.49 9,49 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
88726
Opis produktu

Apap Ice Chłodzący Plaster Hydrożelowy 2 szt.

Chłodzący plaster hydrożelowy rekomendowany przez Apap.

Wskazania:
Natychmiastowa, bezpieczna, chłodząca ulga w bólach głowy i migrenach. Plaster nie jest przeznaczony do obniżania temperatury ciała.

Chłodzący plaster hydrożelowy zawierający mentol - po przyklejeniu do skóry natychmiast chłodzi, przynosząc ulgę w bólach głowy i migrenach.
Należy go stosować bezpośrednio na skórę. Nie stosować plastra u osób, które maja lub miały reakcje alergiczne na leki lub kosmetyki.

Natychmiastowa, bezpieczna i chłodząca ulga w bólach głowy i migrenach. Produkt nieleczniczy, bezpieczny podczas stosowania z lekami. Plaster jednorazowy przeznaczony do użytku zewnętrznego. Wskazany u osób dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

Z uwagi na ryzyko uduszenia lub zakrztuszenia: Osoby, które nie mogą samodzielnie usunąć plastra lub osoby niepełnosprawne, nie powinny stosować produktu bez nadzoru. Plaster nie powinien być naklejany na nos oraz na usta.Apap Ice Chłodzący Plaster Hydrożelowy 2 szt. Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.