Apap Przeziębienie Junior 6 Saszetek

14.41 14,41 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
143775
Opis produktu

APAP Przeziębienie Junior 6 Saszetek

Paracetamolum 300 mg, Acidum ascorbicum 20 mg, Phenylephrini hydrochloridum 5 mg; proszek do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce.

Wskazania do stosowania: 

Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowo-stawowe, ból gardła, niedrożność przewodów nosowych i zatok przebiegająca z bólem, nieżyt błony śluzowej nosa (katar). Lek przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu lub na aminy sympatykomimetyczne. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Leku nie należy stosować podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania ich stosowania. Leku nie należy stosować w okresie leczenia zydowudyną. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Anatomicznie wąski kąt przesączania.

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

Apap Przeziębienie Junior 6 Saszetek Informacje dodatkowe

  • Kategoria Środki na przeziębienie dla dzieci
  • Efekt łagodzi objawy przeziębienia
  • Opakowanie6 Saszetek
  • Substancja czynna: Produkt złożony
  • Typ Leku: OTC
  • Podmiot odpowiedzialny: USP ZDROWIE SP. Z O.O
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.