*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Aquafresh All in One Protection Crystal White, 100 ml

pasta do zębów

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

10,49 zł / 100 ml
Aquafresh All in One Protection Crystal White, 100 ml Aquafresh All in One Protection Crystal White, 100 ml
Cena od 10,49 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Postaw na Aquafresh All in One Protection Crystal White to wybielającą pastę do zębów!

Została stworzona z myślą o zapewnieniu kompleksowej ochrony jamy ustnej oraz wybielaniu zębów. Produkt charakteryzuje się formułą, która zapewnia czterowymiarową ochronę: przeciw próchnicy, płytce bakteryjnej, osadom oraz plamom na zębach.* Zwalcza bakterie powodujące nieświeży oddech i wzmacnia szkliwo nawet po szczotkowaniu. Usuwa nieprzyjemny zapach w 80% natychmiast po wyszczotkowaniu zębów.** Pasta do zębów Aquafresh All in One Protection Crystal White zawiera aktywne składniki, które usuwają bakterie i chronią przed próchnicą.

*przy szczotkowaniu 2x dziennie  
**immediately after brushing compared to azinc free/ non- antibacterial toothpaste

Najważniejsze cechy pasty do zębów:

  • stworzona z myślą o zapewnieniu kompleksowej ochrony jamy ustnej 
  • wybielanie zębów

Dodatkowo, specjalnie dobrana formuła usuwa płytkę nazębną i osady:

zapobiega powstawaniu nowych, co wpływa na utrzymanie higieny jamy ustnej. Pasta dostarcza aktywny fluorek dla wzmocnienia szkliwa. Aquafresh All in One Protection Crystal White to również pasta, która przywraca naturalną biel zębów. Specjalnie dobrana formuła składników usuwa powierzchniowe przebarwienia oraz plamy, zapewniając piękniejszy i bardziej zdrowy uśmiech. Pasta zawiera fluorek sodu, który pomaga w mineralizacji szkliwa zębów, co wpływa na ich wzmocnienie i zdrowie. Aquafresh All in One Protection Crystal White to pasta do zębów, która zapewnia kompleksową ochronę jamy ustnej, usuwa płytkę bakteryjną, przywraca naturalną biel zębów, pomaga zapobiegać próchnicy, wzmacnia szkliwo oraz zapewnia długotrwałe uczucie świeżości w jamie ustnej.  

Jak stosować pastę do żębów z fluorkiem?

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. U dzieci poniżej sześciu lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się z dentystą. W przypadku podrażnienia zaprzestać stosowania. Jeśli wystąpi obrzęk ust albo twarzy należy skonsultować się z dentystą tak szybko, jak to możliwe. Karton powinien być zaklejony. Nie stosować jeśli opakowanie jest otwarte.

Dodatkowe informacje

Kategoria
Postać
Postać pasta
Przeznaczenie
Przeznaczenie oczyszczanie zębów
Marka
Marka Aquafresh

Składniki

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, PEG-6, Sodium Lauryl Sulfate, Xanthan Gum, Aroma, Titanium Dioxide, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Zinc Chloride, Limonene, CI 73360, CI 74160, Zawiera fluorek sodu (1450ppm fluorku)