Ładuję...

Aromactiv

plastry z olejkami eterycznymi
Produkt dostępny
2,57 zł / 1 szt.
Aromactiv Aromactiv
Cena od 12,86 zł Normalna cena 21,99 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Aromactiv Plastry Aromatyczne 5 szt.

Olejki eteryczne zawarte w plasterku udrożniają nos i pomagają szybciej zasnąć. Plastry aromatyczne Aromactiv zawierają kompozycję zapachową o działaniu odświeżającym. Dzięki swej bezpiecznej formie mogą być stosowane u dzieci już od 1. dnia życia. Plastry Aromactiv działają do 8 godzin i można je używać zarówno w dzień jak i w nocy. Plastry aplikuje się łatwo i bezpiecznie - przyklejone na ubranko nie podrażniają skóry dziecka.

Sposób użycia:
Odkleić folię ochronną z plastra i przykleić go na suche ubranko na wysokości klatki piersiowej (w bezpiecznej odległości od twarzy). W przypadku dzieci poniżej 3 roku życia plaster przykleić poza zasięgiem rączek dziecka, palcami przycisnąć i umocować plaster tak, aby się nie odkleił, po zużyciu, odklejać powoli skrzydełka plastra i zdjąć go z ubrania.

Środki ostrożności:
Nie stosować produktu Aromactiv plastry u osób z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku wystąpienia objawów alergicznych należy zaprzestać stosowania produktu. Nie stosować bezpośrednio na skórę! Nie podgrzewać i nie wystawiać na bezpośredni kontakt z ogniem! Unikać kontaktu z oczami, nosem, jamą ustną, otwartymi ranami oraz skórą.

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Spółka z o.o.Dodatkowe informacje

Marka
Marka AROMACTIV

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online