*Produkty na liście rezerwacji leków na receptę:
Przejdź do rezerwacji

Aura Herbals Plastry Oczyszczające Kinoki Detox Gold, 10 szt.

plastry oczyszczające

PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni
Produkt dostępny online

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Aura Herbals Plastry Oczyszczające Kinoki Detox Gold, 10 szt. Aura Herbals Plastry Oczyszczające Kinoki Detox Gold, 10 szt.
Cena od 15,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w aptekach

Opis produktu

Jak działają plastry oczyszczające Kinoki Detox Gold?

Kinoki Detox Gold to plastry naturalnie oczyszczające do stosowania miejscowo na skórę. Działanie plastrów Kinoki Detox Gold opiera się na refleksologii i akupresurze. Tylko naturalne składniki - wszystkie składniki Plastrów Kinoki Detox Gold są w 100 % naturalne. Nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego.Kinoki Detox Gold to nie tylko znakomity środek, ale także świetny środek przeciwbólowy, jeśli się wierzy we wschodnią filozofie holistyczną.

Sposób użycia:

  • Jeśli używasz plastrów Kinoki Detox Gold po raz pierwszy, możesz nałożyć 2 sztuki na każdą stopę, a rano, przy zdejmowaniu plastrów, zwróć uwagę, na której części jest najwięcej osadu.
  • Plastry Kinoki Detox Gold należy przykleić na noc na obie stopy. Najlepszy efekt uzyskamy trzymając je na stopach od 6 do 10 godzin.
  • Pełna kuracja powinna trwać 10-20 dni, z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań, tj. ilości toksyn znajdujących się w organizmie, którą widać po stopniu zabarwienia się plastrów na ciemny kolor.
  • Wskazane jest kontynuowanie kuracji stosując okład raz na tydzień w celu osiągnięcia trwałego efektu dobrego samopoczucia.

Ostrzeżenia i środki ostrożności:

  • Plastry Kinoki Detox Gold są JEDNORAZOWE.
  • Po jednorazowym użyciu plaster Kinoki Detox Gold należy odkleić i wyrzucić do śmieci.
  • Plastry Kinoki Detox Gold przeznaczone są do użytku zewnętrznego – można przyklejać je wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.
  • Plastrów nie powinny używać kobiety w ciąży, dzieci lub osoby uczulone na jakikolwiek z powyżej wymienionych składników.

Ilość netto:

10 plastrów.

Dane podmiotu odpowiedzialnego:
Aura Herbals Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 49/2
81-754 Sopot

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Aura Herbals