Avène Xera Calm A.D

59.73 59,73 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_2523
Opis produktu

Avène Eau Thermale XeraCalm A.D - krem uzupełniający lipidy do twarzy i ciała

Krem uzupełniający lipidy został opracowany z myślą o problemie umiarkowanie i intensywnie suchej skóry u niemowląt, dzieci i dorosłych: skóra skłonna do atopowego zapalenia skóry, skóra skłonna do podrażnień, zaczerwienień oraz swędzenia wywołanego nadmierną suchością, skóra bardzo sucha z natury. Formuła XeraCalm A.D kremu uzupełniającego lipidy została opracowana przy zastosowaniu minimalnej liczby składników wybranych ze względu na skuteczność i nieszkodliwość. Kompleks l-modulia® to rezultat 12 lat badań naukowych prowadzonych przez Centrum Badawcze Pierre Fabre. Jest to prawdziwa esencja składników znajdujących się w mikroflorze zawartej w Wodzie termalnej Avène. Po ich zidentyfikowaniu, substancje te zostały przebadane w centrum biotechnologicznym oraz zmultiplikowane, a ich kojące i łagodzące podrażnienia właściwości zostały wzmocnione. I-modulia® zmniejsza uczucie świądu wywołane suchością skóry oraz koi zaczerwienienia i podrażnienia spowodowane nadreaktywnością skóry. CER-OMEGA – lipidy przypominające te znajdujące się w skórze, pomagają regenerować, odżywiać i wzmacniać film ochronny, zwiększając tym samym naturalną odporność skóry na drażniące czynniki zewnętrzne. Woda termalna Avène o właściwościach kojących i łagodzących podrażnienia zmniejsza uczucie dyskomfortu i zmiękcza skórę. Produkt ten należy do generacji „Kosmetyku Sterylnego” i łączy składniki aktywne „Zaawansowanej Technologii” z Wodą termalną Avène. Nie zawiera żadnych substancji zapachowych, alkoholu ani barwników: w efekcie skóra jest ukojona, odzyskuje komfort i miękkość.

Avène Xera Calm A.D Informacje dodatkowe

  • Kategoria Balsamy dla dzieci
  • Przeznaczenie do skóry atopowej, do skóry bardzo suchej, do skóry podrażnionej, do skóry suchej, do skóry wrażliwej, dla dzieci
  • Postać krem
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 08 marca 2005 r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.